Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Nowy biznes Lewandowskiej. Co teraz planuje?
Patrycja Staszczyk
Patrycja Staszczyk 05.01.2018 15:21

Nowy biznes Lewandowskiej. Co teraz planuje?

Lewandowska biznes
instagram.com

Anna Lewandowska, trenerka fitness, a ostatnio również coach motywacyjny, nie zwalnia tempa! Mimo już bardzo napiętego grafiku, teraz planuje rozkręcić nowy biznes.

Lewandowska, która do tej pory zajmowała się głównie motywowaniem kobiet do zdrowego odżywiania, teraz otwiera nowy biznes. Po urodzeniu córki została inspiracją dla młodych mam. Fanki często pytają jej o rady w sprawach dotyczących macierzyństwa. To prawdopodobnie skłoniło ją do stworzenia nowego projektu razem z przyjaciółką Ewą Puchowską, który będzie skierowany specjalnie dla mam. Na razie nie znamy szczegółów. Na Instagramie możemy znaleźć tylko opis oficjalnego profilu „Baby by Ann”:

Coming soon! Mamy dla mamy, wspólnie zbudujemy cudowny świat dla naszych dzieci – pochwaliła się na Instagramie Lewandowska

Nie podaję dziecku gotowych słoiczków z prostego powodu. Kiedyś ich spróbowałam i smakowały jak tektura z mąką. Będę je kupowała dopiero, jak wyprodukuje je Lewandowska i doda wszystko co bio co eko i co spa – napisała na Instagramie Maja Bohosiewicz.

Lewandowska nie pozostawiła tego komentarza bez odpowiedzi.

Czytasz w moich myślach… – odpisała Lewandowska

https://www.instagram.com/p/BdS-yIMg8fv/?taken-by=babybyann

Pojawiają się spekulacje, że nowy biznes trenerki będzie poszerzeniem oferty marki „Foods by Ann” o linię słoiczków dla dzieci.

ZOBACZ TEŻ: Lewandowscy skaczą z radości! Ich rodzina znów się powiększy

Fanki zachwycone

Fanki Lewandowskiej są zachwycone jej nowym pomysłem:

– Już nie mogę się doczekać ?

– Szybciej! Bo mój mały ma już 5 miesięcy 😀

– Ach moja trzymiesięczna córeczka już czeka ???

– AAAA idealnie! Mam nadzieję że do mojego porodu strona ruszy! Ćwiczę z Tobą Aniu podczas ciąży i czuje się fantastycznie! Genialne są te ćwiczenia dla ciężarnych ?❤

Będziecie korzystać z usług nowej firmy Lewandowskiej?

Źródło: se.pl

ZOBACZ TEŻ: Przerwij kanapkową nudę. Placuszki z ricottą przygotujesz równie szybko