Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Gwiazda serialu emitowanego na Polsacie ma nowotwór. Przyjaciel ujawnił, w jakim jest stanie
Natalia Andrejuk
Natalia Andrejuk 25.09.2020 00:10

Gwiazda serialu emitowanego na Polsacie ma nowotwór. Przyjaciel ujawnił, w jakim jest stanie

nowotwór
fot. instagram.com/theshando

Nowotwór to niezwykle poważna choroba. Jedna z gwiazd serialu, który można było oglądać na Polsacie, zmaga się z rakiem. Jej przyjaciel przekazał mediom, jak dzisiaj czuje się kobieta. Potrzebuje niezwykle wiele sił, by przezwyciężyć złośliwą chorobę.

Gwiazda popularnego wiele lat temu serialu na antenie Polsatu zmaga z rakiem. Nowotwór wyniszcza cały jej organizm, ale aktorka się nie poddaje. Jej przyjaciel poinformował, jak czuje się jego koleżanka.

Polsat: Gwiazda serialu ma nowotwór

Shannen Doherty już od pięciu lat zmaga się z rakiem piersi. Popularna i uwielbiana aktorka, znana polskim widzom Polsatu głównie dzięki serialowi Beverly Hills 90210, po raz pierwszy usłyszała tę straszną diagnozę w 2015 roku. Jak donosi portal plejada.pl, dwa lata później artystka podzieliła się dobrą wiadomością o zakończeniu chemioterapii oraz remisji nowotworu.

Jednak ta radość nie trwała długo, ponieważ już na początku lutego tego roku choroba powróciła i można odnieść wrażenie, że ze zdwojoną siłą. 49-latka poinformowała, że jej nowotwór jest w czwartym, najpoważniejszym stadium. Przyjaciel z serialowego planu Jason Priestley poinformował o jej stanie zdrowia.

  1. Barbara Kurdej-Szatan pokazała pierwsze zdjęcia synka. Jest śliczny, ale fanka zwróciła uwagę na jedną rzecz
  2. Masz konto w PKO BP? Bank pilnie ostrzega, w sekundę można stracić całe oszczędności
  3. Siedziała w więzieniu z mamą Madzi. Ujawniła, co działo się z nią w zakładzie, wstrząsające szczegóły

Przyjaciel poinformował o stanie zdrowia aktorki

Jej przyjaciel z planu Jason Priestley powiedział, że odwiedza koleżankę regularnie, żeby co jakiś czas sprawdzić, co u niej słychać. W programie Studio 10 zdradził, jak obecnie czuje się aktorka z kultowego serialu.

— Odzywam się do Shannen co kilka miesięcy, żeby sprawdzić, co u niej. To twarda dziewczyna, prawdziwa wojowniczka. Zawsze była wojowniczką […] Wiem, że będzie kontynuowała walkę najmocniej, jak się da. Ostatnio, kiedy z nią rozmawiałem, była w całkiem dobrym nastroju — wyznał przed kamerami, jak cytuje jego słowa wspomniany wcześniej portal.

Pozostaje nam życzyć dużo sił do walki z tą złośliwą chorobą. Na szczęście aktorka może liczyć na wsparcie nie tylko ze strony rodziny i przyjaciół, lecz także swoich fanów. Ci z pewnością dostarczają jej na co dzień wiele ciepłych słów.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

nowotwór

Aktorka zmaga się ze złośliwym nowotworem.

nowotwór

Jej przyjaciel przekazał, że ostatnio była w dobrym nastroju.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez ShannenDoherty (@theshando)

Pierwszą diagnozę otrzymała w 2015 roku.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Chłopak przeżył śmierć kliniczną. Wszystkich przeszył dreszcz, kiedy powiedział, co jest „po drugiej stronie”
  2. Prawdziwa rewolucja w całej UE. Skończyło się. Teraz wszystko się zmieni
  3. Magda Gessler przyjechała prowadzić program. Nagle pojawił się tłum, jedna osoba rzuciła się w stronę restauratorki
  4. Wstrząsające wiadomości TVP. Wszyscy do końca mieli nadzieję, niestety potwierdzono śmierć
  5. Widzowie łapią się za głowy. Nieprawdopodobne, co zrobił Marek z „Rolnik szuka żony”. Dlaczego?
  6. Jest jej teraz pod dostatkiem, nasze babcie wiedziały jak wykorzystać dary natury. Jarzębina w formie konfitury była hitem na dawnych stołach

Źródło: plejada.pl