Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Nowości w TVP. Stacja zaprasza na nowy rosyjski serial „Serca na sprzedaż”
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 08.02.2022 13:35

Nowości w TVP. Stacja zaprasza na nowy rosyjski serial „Serca na sprzedaż”

Serca na sprzedaż — kadr z serialu

Stacja TVP rozszerzyła swoją ofertę programową o nowy rosyjski serial Serca na sprzedaż. Premierowy odcinki można oglądać od poniedziałku do czwartku o 21:55 na TVP2.

TVP w nowym roku odświeżyło swoją ofertę programową o ciekawe tytuły. Wśród interesujących programów pojawiła się kolejna rosyjska produkcja, Serca na sprzedaż. Serial z 2016 roku mocnym krokiem podbija wieczorne ekrany. Czy zdobędzie taką samą popularność co Kozacka miłość?

TVP zaprasza na nowy serial Serca na sprzedaż

Ogromna popularność seriali naszych wschodnich sąsiadów sprawiła, że TVP coraz chętniej wprowadza do programu produkcje właśnie z tego rejonu. Najnowszym odkryciem został serial Serca na sprzedaż.

Fabuła produkcji osadzona jest w latach 90. XX wieku na przedmieściach Rosji. Nowe przemiany ustrojowe wywierają na bohaterach serialu codzienne troski i kłopoty. Sklepowe półki świecą pustkami, a niskie wynagrodzenie nie wystarczają na przeżycie, gdy ceny szybują w górę w zaskakująco szybkim tempie.

Bohaterkami produkcji proponowanej przez TVP są zwykłe, rosyjskie kobiety. Każda z nich boryka się z odnalezieniem ładu w nowej rzeczywistości. Aby zadbać o rodzinę i dom w trudnych czasach podejmują śmiałe decyzje, które nie do końca są legalne.

Na ekranie Serca na sprzedaż polscy widzowie mogą dostrzec znajome twarze. W serialu występują m.in. Maria Poroszyna, którą telewidzowie TVP doskonale kojarzą z Anny German oraz Zoriana Marczenko, czyli gwiazda uwielbianej Kozackiej miłości.

TVP na swoim facebookowym profilu zapowiedział kolejny odcinek rosyjskiej produkcji Serca na sprzedaż. Widzowie, z niecierpliwością czekają na rozwój fabuły oraz perypetie, z jakimi zmierzyć się będą musiały bohaterki.

Zainteresowanych widzów TVP2 zapraszamy na nowe odcinki rosyjskiego serialu Serca na sprzedaż od poniedziałku do czwartku o godzinie 21:55.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Związek Adriany Kalskiej i Roznerskiego rozpadł się przez znaną aktorkę? Jest bardzo blisko Mikołaja
  2. Portal poinformował, że Aleksandra Kwaśniewska jest w ciąży. Mistrzowski komentarz Oli
  3. Gdzie mieszka Alicja Majewska? Gwiazda wyszła przed dom, spojrzała na płot i zamarła