Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Noworodek został znaleziony pod drzwiami. Matka zostawiła przy nim przejmujący list
Luiza Pastuszka
Luiza Pastuszka 27.07.2019 15:23

Noworodek został znaleziony pod drzwiami. Matka zostawiła przy nim przejmujący list

Noworodek
popularne.pl

Noworodek został znaleziony pod drzwiami domu. Matka pozostawiła przy nim liścik, w którym wyjaśnia powód, przez który zdecydowała się na taki krok. Treść listu jest naprawdę wstrząsająca. Gwarantujemy, że przez długi czas nie będziecie mogli o nim zapomnieć. Przeczytaj artykuł i dowiedz się, co tak naprawdę przytrafiło się biednemu maleństwu!

Pod jednym z mieszkań w Stanach Zjednoczonych odnaleziono porzuconego noworodka. Kiedy mieszkaniec domu usłyszał przerażający krzyk, postanowił natychmiast sprawdzić skąd dochodzi podejrzany odłos. Widok, który zastał całkowicie go zszokował. W jednym momencie wszystko stało się jasne!

Noworodek został porzucony pod drzwiami

Sytuacja miała miejsce w Orlando w Stanach Zjednoczonych. To właśnie tam, pod jednym z mieszkań dostrzeżono nowonarodzone dziecko. Nikt z mieszkańców nie miał pojęcia, skąd właściwie się tam wzięło. Mogli się jedynie domyślać, że zostało porzucone.

Maleństwo było wyraźnie przerażone sytuacją, która go spotkała. Noworodek nie wiedział co się z nim dzieje, a co najgorsze nie było przy nim jego ukochanej mamy!

Kiedy mężczyzna, który jako pierwszy dostrzegł malucha podszedł bliżej, zauważył przy nim liścik. Jego treść była przerażająca.

Na miejsce natychmiast wezwano pogotowie

Noworodek leżał pod drzwiami Althei Brown, lecz kobiety w momencie zdarzenia nie było w domu. Jak sama przyznaje, bardzo tego żałuje, ponieważ nigdy w życiu nie zgodziłaby się na oddanie chłopczyka do adopcji.

Dziecko po przybyciu pogotowia zostało w natychmiastowym tempie przewiezione do szpitala. Lekarze po przeprowadzeniu serii badań potwierdzili, iż stan maluszka jest dobry, a jego życiu nie zagraża żadne niebezpieczeństwo.

Sprawą zajęła się policja

Odnalezienie matki dziecka było niezwykle trudnym zadaniem. Jedyną rzeczą, która pozwoliła dowiedzieć się czegokolwiek o porzuconym chłopczyku, by pozostawiony list.

Dla policjantów, po przeczytaniu krótkiej informacji zamieszczonej na karteczce, wszystko stało się jasne. W rzeczywistości była to forma apelu zrozpaczonej kobiety.

Urodził się o 17:45 wczoraj w dniu 19 lipca 2019 roku. Na świat przyszedł w łazience – czytamy na stronie popularne.pl informację, którą pozostawiła matka chłopczyka.

Kolejne słowa wprawiły wszystkich w osłupienie…

– Jego ojciec chciał nas zabić. Błagam, ukryjcie go i weźcie do szpitala. Jego ojciec to bardzo niebezpieczny człowiek. Jest mi tak przykro. Próbowałam nakarmić synka i go umyć – możemy przeczytać na stronie popularne.pl.

Ta niezwykle przykra i wzruszająca historia jest najlepszym dowodem na to, że nigdy nie powinniśmy wysnuwać pochopnych wniosków. Ludzie każdego dnia przeżywają tragedie, o których my nie mamy pojęcia!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Nowordek

Liścik, który pozostawiła matka dla wszystkich okazał się ogromnym szokiem.

Noworodek

Maleństwo porzucone zostało pod drzwiami zupełnie obcych ludzi.

Noworodek

Tak wyglądały bloki, w których doszło do tragicznego wydarzenia.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Primark w Polsce jednak powstanie! Marka podpisała kontrakt z warszawską galerią handlową
  2. Bianca Devins nie żyje. Zamordował ją chłopak i udostępnił zdjęcie jej ciała
  3. Kobieta zmarła po użyciu metalowej słomki. To był nieszczęśliwy wypadek
  4. Żałoba w rodzinie milionera! 15-letnia córka Bena Goldsmitha zginęła w wypadku
  5. Nie żyje 24-letnia piłkarka ze Szwajcarii. Ciało odnaleziono na dnie jeziora