Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Nowa partnerka Krzysztofa Skiby zabrała głos. Reaguje na nieprzychylne komentarze
Michał Fitz
Michał Fitz 25.01.2023 11:57

Nowa partnerka Krzysztofa Skiby zabrała głos. Reaguje na nieprzychylne komentarze

fot. KAPIF

Kilka miesięcy temu zaczęły pojawiać się plotki dotyczące nowej relacji Krzysztofa Skiby. Od tamtego czasu media dysponowały jedynie domysłami, dlatego parę tygodni temu artysta sam przerwał ciszę i przyznał się do relacji z Karoliną Kempińską.

Ta jest o 26 lat młodsza i ze względu na tę różnicę wieku jej relacja z wokalistą została mocno skrytykowana. Wreszcie się do tego odniosła.

Krzysztof Skiba ma nową partnerkę

Skiba przez 34 lata był w związku małżeńskim z Renatą. Ta miłość dała im dwa owoce w postaci dzieci, Tymoteusza i Tytusa. Jak jednak później wyjaśniał artysta, coś w tej relacji się wypaliło, dlatego od roku jest z małżonką w separacji, a sprawa rozwodowa jest w toku. W Międzyczasie związał się z Karoliną.

Opinia publiczna bardzo stereotypowo odebrała relację muzyka z młodszą o 26 lat kobietą. Zarzucano mu rozbicie rodziny, bo chciał przeżyć drugą młodość z kobietą z innego pokolenia. Jej z kolei wmawiano skok na majątek Skiby. Kempińska postanowiła się wreszcie do tego wszystkiego odnieść.

Partnerka Krzysztofa Skiby odpowiada na hejt

Karolina zaznaczyła, że z Krzysztofem obawiała się takiej reakcji opinii publicznej. Jak jednak podkreśliła, na żywo nigdy nikt się do nich nie przyczepił. Sama sugeruje, że to dlatego, że emanuje od nich prawdziwe uczucie.

– Obudziło się we mnie coś, czego do tej pory nie było. Czułość, którą pierwszy raz mam w relacji miłosnej i tak okazuję w związku pisze Kempińska.

Partnerka Skiby chciała też zaprzeczyć zarzutom, dotyczącym jej rzekomego skoku na pieniądze ukochanego. Zaznaczyła, że od lat utrzymuje się jako informatyczka oraz fotomodelka. Na pieniądze więc nie narzeka, ale dzięki własnej, ciężkiej pracy.

– Sama od zawsze na siebie zarabiam, nigdy nie chciałam być niczyją utrzymanką i nie jestem — podkreśliła.

Po wpisie widać, że Karolina nie ma zamiaru walczyć z wiatrakami i nie będzie odpowiadała na każdą, nieprzychylną wiadomość internautów. Ten wpis to jej jedyne, ale za to bardzo dobitne stanowisko na temat jej relacji.

– To jedyny raz, kiedy odpisuje na złośliwości anonimowych ludzi skwitowała modelka.

Zobacz post:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Przeraźliwy krzyk i krew w PnŚ, nagle zakończono transmisję. O tym wydaniu nigdy nie zapomnimy
  2. Weszła do kościoła i dopuściła się porażającego czynu. Parafia pilnie szuka kobiety
  3. Cleo zdradziła, dlaczego zawsze nosi spięte włosy. Powód zdumiewa
Źródło: Jastrząb Post