Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Niewyobrażalna tragedia. Była w 6. miesiącu ciąży, Polsat właśnie przekazał, że nie żyje
Karol Osiński
Karol Osiński 21.06.2021 19:42

Niewyobrażalna tragedia. Była w 6. miesiącu ciąży, Polsat właśnie przekazał, że nie żyje

informacja
fot. pixabay.com

Stacja telewizyjna Polsat News podała fatalną informację z kraju. Wczoraj ok. godziny 19:35 nieopodal Szczytna w woj. warmińsko-mazurskim doszło do wielkiej tragedii. Nie żyje 26-latka, która pojazdem marki BMW uderzyła w poboczne drzewo. Większego tonu tragedii dodaje fakt, że znajdowała się 6. miesiącu ciąży. Chwilę przed wypadkiem miała wyprzedzać jadącego przed nią Mercedesa.

Informację o stanie błogosławionym 26-latki podała Gazeta Olsztyńska. Zdarzenie miało miejsce we wsi Dębówko. Policja przekazała dokładne informacje z przebiegu wypadku.

Polsat: Nie żyje 26-latka w ciąży

Rzeczniczka prasowa Komendy Powiatowej Policji w Szczytnie, Joanna Manelska poinformowała w rozmowie z Polsat News, że auto dosłownie owinęło się wokół drzewa, czyli zostało doszczętnie zmiażdżone.

Około godziny 19:35 kierująca pojazdem marki BMW chwilę przed zdarzeniem wykonała manewr wyprzedzania pojazdu marki Mercedes, a następnie zjechała z drogi i uderzyła w przydrożne drzewo – informuje policjantka.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

26-latka była w 6. miesiącu ciąży. Na co dzień zamieszkiwała gminę Szczytno. Do późnych godzin nocnych na miejscu pracowała grupa dochodzeniowo-śledcza z KPP w Szczytnie. Wszystko działo się pod nadzorem prokuratora, a droga została zablokowana.

Okoliczności wypadku są badane przez funkcjonariuszy policji. Na drodze krajowej nr 57, która łączy Szczytno i Dźwierzuty na czas trwania badań zostały zorganizowane objazdy. Policja kierowała ruchem. Niestety nie jest to jedyna przykra informacja, którą dziś podajemy.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum

Źródło: polsatnews.pl

Tagi: polsat
Powiązane
Quiz, jak wiele pamiętasz ze szkolnych lat
Pytania ze szkoły podstawowej. Ile zostało ci w głowie? Sprawdź, czy odpowiesz na wszystkie pytania