Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Nie żyje Larry Sellers. Aktor grał w serialach uwielbianych w Polsce
Katarzyna Augustyniak
Katarzyna Augustyniak 16.12.2021 16:00

Nie żyje Larry Sellers. Aktor grał w serialach uwielbianych w Polsce

fot. Getty Images / Canva

Nie żyje Larry Sellers. Aktor zyskał sławę dzięki roli w serialu Doktor Quinn. Informację o jego śmierci przekazała rodzina. Aktor zmarł w wieku 72 lat.

Larry Sellers był sercem i duchem serialu „Doktor Quinn”. Jego obecność była magiczna, mistyczna i duchowa. Czuję się szczęśliwa, że mogłam spędzić z nim kilka wspaniałych lat – napisała na Facebooku aktorka Jane Seymour.

Larry Sellers nie żyje

Wiadomość o śmierci Sellers’a przekazała szwagierka aktora. Jak donoszą media, gwiazdor odszedł w swoim rodzinnym mieście Pawhuska w Oklahomie.

Larry Sellers był sercem i duchem serialu „Doktor Quinn”. Jego obecność była magiczna, mistyczna i duchowa. Czuję się szczęśliwa, że mogłam spędzić z nim kilka wspaniałych lat. Będzie nam go brakowało. Moje serce kieruję do rodziny i przyjaciół Larry’ego. Niech pamięć o nim będzie błogosławieństwem dla nas wszystkich – napisała Jane Seymour również znana z serialu Doktor Quinn.

Larry Sellers wcielał się w rolę Tańczącej Chmury w Doktor Quinn, za którą dostał nominację do Emmy. Grał również w produkcjach takich, jak: Rodzina Soprano, Beverly Hills, Strażnik Teksasu, czy Crime Story.

W swojej karierze często wcielał się w role Indian. Był uważany za specjalistę od tematyki Indian w Centrum Historii Indian Amerykańskich.

Ostatnią rolę zagrał w 2009 roku w filmie Scared Bloods.

Zobacz post:

Źródło: Radiozet.pl

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Kosmetyczny trik „-30 lat w 3 dni” podbija internet. Stosuj go minutę
    2. Chcesz pozbyć się obwisłych policzków? 15 minut przed snem zrób TO
    3. Kosmetolodzy w szoku: To wygładza zmarszczki w 1 noc