Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Nie żyje Kymberly Herrin. Aktorka zmarła w wieku 65 lat, grała w uwielbianym przez Polaków hicie
Weronika Dadok
Weronika Dadok 17.11.2022 12:36

Nie żyje Kymberly Herrin. Aktorka zmarła w wieku 65 lat, grała w uwielbianym przez Polaków hicie

Kymberly Herrin
screen Youtube/RHINO

Nie żyje aktorka, która zagrała w uwielbianej produkcji „Pogromcy duchów”. Na swoim koncie miała również takie osiągnięcia jak współpraca z legendarnymi grupami rockowymi. 

Kymberly Herrin zmarła w wieku 65 lat pozostawiając w żałobie zarówno fanów, jak i rodzinę oraz przyjaciół. Jej działalność na polu artystycznym jeszcze długo będzie wybrzmiewać w sercach jej wielbicieli.

Nie żyje Kymberly Herrin – wcielała się w rolę Ducha ze snów

Kymberly Herrin w „Pogromcach duchów” wcieliła się w rolę Ducha ze snów, który był dziewczyną oficera służącego w Fort Detmerring.

Wielce zasmucające wiadomości o śmierci aktorki potwierdziła rodzina, natomiast bez podawania szczegółów związanych z jej odejściem. Wiadomo jednak, że zmarła w październiku 2022 roku.

Oprócz świetnego spełniania się na polu aktorskim była również modelką, która pojawiła się w kilkunastu magazynach. Pozowała również do Playboya, gdzie wpadła w oko muzykom ZZ Top, którzy zdecydowali się obsadzić ją w teledysku do swojego utworu „Legs” – klip stał się niezwykłym strzałem w dziesiątkę i podbijał ówczesną kablówkę.

Dobra passa związana z teledyskami trwała jeszcze chwilę, ponieważ Kymberly Herrin pojawiała się także w nagraniach do muzyki KISS i Davida Lee Rotha.

Kymberly Herrini i jej rola, która zostanie zapamiętana na zawsze

Aktorka zyskała ogromną popularność między innymi dzięki roli Ducha ze snu, w filmie „Pogromcy duchów”. Zagrała u boku wielkich gwiazda kina.

Czas, w którym ma okazję prezentować się w produkcji, nie był długi, jednak to wystarczyło, aby zapadła głęboko w pamięć. Weszła w rolę zjawy unoszącej się nad łóżkiem, była dziewczyną oficera, która nie żyła od 150 lat i nawiedzała Fort Detmerring.

Świat filmowy na pewno zapamięta jej poczynania na długo.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

      1. Twoje dziecko ciągle choruje? Może popełniasz jeden błąd
      2. Nie jedz tego wieczorem. Jeśli się zapomnisz, możesz mieć problemy ze snem
      3. „Jestem gotowa na więcej”. Katarzyna Cichopek przekroczyła swoje granice, obiecała to swojemu synowi