Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Nie żyje Katarzyna Marchewa. Miała zaledwie 26 lat
Kamil Olek
Kamil Olek 23.03.2022 10:56

Nie żyje Katarzyna Marchewa. Miała zaledwie 26 lat

nie żyje
Fot. Ashwini Chaudhary on Unsplash

W wieku zaledwie 26 lat zmarła Katarzyna Marchewa – kierowniczka produkcji, a jednocześnie członkini Stowarzyszenia Filmowców Polskich. O jej śmierci poinformowała w mediach społecznościowych firma WJTeam, z którą współpracowała.

Nie żyje Katarzyna Marchewa

– W ostatnim dniu zimy odeszła Kasia Marchewa, nasza przyjaciółka, koleżanka, niezastąpiona kierowniczka produkcji w naszym zespole. Pośród ogromnego żalu i przytłaczającej pustki czujemy wdzięczność, za to, że doświadczyliśmy jej przyjaźni, życzliwości, otwartego serca, niezniszczalnego optymizmu, profesjonalizmu – przekazano w oświadczeniu opublikowanym na Facebooku.

Współpracownicy operatorki dodali również, że pragną „zatrzymać, pielęgnować i pomnażać” energię, którą dzieliła się z całym zespołem. Dodali jednocześnie, że będzie jej bardzo brakować.

Katarzyna Marchewa studiowała na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego, była także absolwentką Szkoły Filmowej w Łodzi. Była kierowniczką produkcji na planie etiud takich jak „Blank” czy „Mów szeptem”. Związała się jednocześnie z firmą WJTeam, skoncentrowanej przede wszystkim na produkcji filmów animowanych.

Przyczyna śmierci operatorki nie została podana do publicznej wiadomości. Jej pogrzeb odbędzie się zaś w piątek, 25 marca, godzinie 13:00 na Cmentarzu na Zarzewie.

  1. Skuteczne sposoby na wzmocnienie odporności u dzieci. Zapomnisz o ciągłym bieganiu do lekarza
  2. Twoje dziecko skończyło 6 miesięcy? To jeden z najważniejszych momentów
  3. Edyta Pazura wyjawiła, co dzieje się w jej domu. Żona Cezarego szczerze: „Nie będę udawać”
Powiązane
Violetta Kubasińska, Doktor Falkowicz
Jak dobrze znasz polskie seriale? Dopasuj czarny charakter do produkcji