Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Nie wiedziałeś jak zaplanować sylwestra? Artur Szpilka miał rozwiązanie
Wojciech Baranski
Wojciech Baranski 26.12.2022 23:38

Nie wiedziałeś jak zaplanować sylwestra? Artur Szpilka miał rozwiązanie

Artur Szpilka
fot. Instagram/kamiszkolandia, Oleksandr Pidvalnyi z Pexels

Nadchodzący sylwester zbliża się nieuchronnie. Wszyscy wokół zastanawiają się, gdzie w tym roku spędzą noworoczną nocą. Jeśli wśród kogoś nadal nie ma jednoznacznej odpowiedzi, przychodzimy z ciekawym rozwiązaniem.

Artur Szpilka z partnerką Kamilą Wybrańczyk wychodzą naprzeciw. Oferują spędzenie sylwestrowej nocy w ich doborowym towarzystwie, gwarantując świetną atmosferę i niezapomniane przeżycie. Wszystko jednak ma swoją cenę.

Spędź noc z Arturem Szpilką za jedyne 549 złotych

Tyle dokładnie kosztuje wstęp na prywatne wydarzenie dla jednej osoby. Sylwester ze Szpilkami odbędzie się w podwarszawskiej Olszewnicy Nowej w hotelu „Riviera”. Oprócz przeżywania nowego roku razem z utytułowanym bokserem i jego partnerką, każdy z gości będzie miał dostęp do open baru (nielimitowanych napojów), uroczystej kolacji, bufetowego menu, bezpłatnego parkingu i fotobudki.

Czas trwania imprezy przewidziany jest od dwudziestej do piątej rano. Za muzyczny anturaż ma odpowiadać DJ Mess, a całe wydarzenie poprowadzi okolicznościowy konferansjer. Jak wskazuje organizator imprezy, liczba biletów wstępu jest ograniczona, więc nie każdy zdoła nabyć cenną wejściówkę.


Bokser złożył życzenia w znany dla siebie sposób

Artur Szpilka, tak jak większość gwiazd polskiego sportu, postanowił złożyć wszystkim swoim fanom najszczersze życzenia Bożonarodzeniowe. Z tej okazji opublikował na mediach społecznościowych krótki humorystyczny filmik z własnym udziałem, którego historia sięga co najmniej paru długich lat wstecz.

Symboliczne nagranie śpiewającego sportowca zakorzeniło się głęboko w polskim internecie. Z każdym kolejnym dniem Bożego Narodzenia przypomina się ono w głowach internautów, tym samym lądując w znacznej ilości na portalach społecznościowych.


Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. W Rosji oktagonem jest lodowisko. Absurdalna federacja freak fight
  2. Marcin Najman niósł żonę posła PiS na rękach. Wszystko w ramach teledysku
  3. Raper Quebonafide wygrał w sądzie z byłym reprezentantem Polski. Wyrok nie zostawia złudzeń