Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Dziennikarka odchodzi z TVN. „Przez ponad 20 lat byłam częścią zespołu”
Katarzyna Augustyniak
Katarzyna Augustyniak 16.12.2021 10:19

Dziennikarka odchodzi z TVN. „Przez ponad 20 lat byłam częścią zespołu”

Anita Werner
fot. tvn

Z TVN po ponad 20 latach pracy odchodzi Jolanta Konopka – prowadząca programu Superwizjer. Jak sama przyznała w jednym z wywiadów, to nie była tylko jej decyzja. Teraz zastąpi ją dotychczasowy szef programu i jego producent.

To ostatnie premierowe wydanie „Superwizjera”, które mam przyjemność prowadzić. Przez ponad 20 lat byłam częścią zespołu, który w bezkompromisowy sposób opisuje rzeczywistość wokół nas. W tym czasie wielokrotnie otrzymywałam od naszych widzów słowa uznania i wyrazy wsparcia. Dziękuję za te wspólne lata. Wszystkiego dobrego i do widzenia! – powiedziała pod koniec wtorkowego wydania programu Jolanta Konopka.

Jolanta Konopka odchodzi z TVN

Skąd decyzja dziennikarki o odejściu z TVN? Jak poinformowała Joanna Górska, dyrektor działu PR TVN Discovery Polska, Konopka przeszła na emeryturę. Potwierdziła to również sama zainteresowana.

To nie była tylko moja decyzja. To wyszło ze strony firmy. Jeszcze chwilkę popracowałam jako wolny strzelec i tyle – powiedziała w rozmowie z portalem Wirtualnemedia.pl.

Prezenterka zdradziła, że zastąpi ją Jarosław Jabrzyk, szef zespołu i producent Superwizjera. Program będzie ukazywał się tylko na antenie TVN24.

Dziennikarka przyznała, że być może będzie jeszcze występować w roli prezenterki:

W TVN na pewno już nie. Nie zastanawiałam się jeszcze gdzie. Zaczynam odpoczywać. Po tylu latach pracy należy mi się odpoczynek.

Źródło: wirtualnemedia.pl

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Kosmetyczny trik „-30 lat w 3 dni” podbija internet. Stosuj go minutę
    2. Chcesz pozbyć się obwisłych policzków? 15 minut przed snem zrób TO
    3. Kosmetolodzy w szoku: To wygładza zmarszczki w 1 noc
Tagi: tvn
Powiązane
Jeden z dziesięciu, Tadeusz Sznuk
Głowili się, głowili, a nie zawsze mieli racje. Oto najtrudniejsze pytania “1 z 10”! Odpowiesz?