Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Nicki Minaj i Eminem są parą. Planują ślub
Redakcja Lelum
Redakcja Lelum 26.05.2018 14:56

Nicki Minaj i Eminem są parą. Planują ślub

Nicki Minaj
instagram.com

Nicki Minaj jest artystką, która wzbudza duże kontrowersje. W jej życiu pojawiło się wielu mężczyzn, jednak z żadnym z nich nie była w stanie stworzyć stabilnego związku. Widać jednak, że artystka ma słabość do gwiazd związanych z muzyką. Nie inaczej jest tym razem, a Nicki poinformowała na swoim Instagramie, że jest w związku z Eminemem!

Nicki Minaj związana była z Drakem i Meek Millem, jednak te relacje nie zakończyły się dobrze. Powstały kłótnie i nieporozumienia, a w życiu Minaj pojawił się kolejny wybranek, którym był Nas. Miłość nie trwała długo, bo zaledwie kilka miesięcy i wtedy Nicki w programie Ellen DeGeneres wyznała, że to ostateczny koniec z facetami w jej życiu. Mało tego, stwierdziła, że nienawidzi mężczyzn i na kolejny związek będzie być może gotowa po roku spędzonym w samotności. Eminem musiał zawrócić raperce naprawdę mocno w głowie, skoro postanowiła porzucić swoje postanowienie i związać się z muzykiem.

Nicki Minaj planuje ślub z Eminemem?

Plotki o związku Nicki i Eminema pojawiły się w mediach, kiedy artystka w swojej nowej piosence rapowała o nowym partnerze. Zaczęto snuć domysły, czy Minaj faktycznie łączy uczucie z raperem, czy może to zwykła prowokacja. Nicki rozwiała jednak wszelkie wątpliwości.

Pod jednym z zamieszczonych filmików na Instagramie pojawiło się pytanie od fana, czy gwiazda faktycznie jest w związku z Eminemem. Z pewnością obserwator nie spodziewał się, że otrzyma od artystki taką odpowiedź.

Tak – odpowiedziała krótko Nicki na pytanie fana.

Do rozmowy postanowił włączyć się sam Eminem, który również odniósł się do pytania internauty.

– Dziewczyno, wiesz, że to prawda… – napisał raper.

Nicki najwyraźniej była zaskoczona odpowiedzią partnera i tym, że dłużej nie będą ukrywać swojego związku.

– Kochanie, myślałam, że nie będziemy ujawniać się aż do wesela. Porozmawiamy, jak dotrę do domu – napisała gwiazda.

Te odpowiedzi całkowicie zbiły z tropu fanów, którzy zaczęli podejrzewać, że Nicki postanowiła sobie z nich zażartować. Myślicie, że Nicki faktycznie związała się z raperem? Jeżeli już nie ukrywają swego związku z pewnością niedługo będziemy mieli okazję się o tym przekonać.

ZOBACZ TEŻ:

  1. To był największy skandal w historii Dzień Dobry TVN. Do studia wtargnął mężczyzna
  2. Biedroń rozpętał burzę roku. Zdradził kto jest PIERWSZYM GEJEM RP „z kotem”
  3. Agnieszka Włodarczyk straciła wszystko. „Karma wraca, s*ko!”

Źródło: pudelek.pl