Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Niania opiekowała się bliźniakami. Ukryta kamera nagrała, co naprawdę robiła z dziećmi, rodzice nie mogli uwierzyć
Karina Sulich
Karina Sulich 21.06.2020 21:33

Niania opiekowała się bliźniakami. Ukryta kamera nagrała, co naprawdę robiła z dziećmi, rodzice nie mogli uwierzyć

niania
youtube.com/ True Crime Daily

Niania, która opiekowała się bliźniakami, nie miała pojęcia, że jest obserwowana przez ukrytą kamerę. Kiedy rodzice maluszków odkryli, co opiekunka robi pod ich nieobecność, przeżyli prawdziwe chwile grozy. Okazało się, że na nagraniach zostały uwiecznione porażające czyny, które nigdy nie powinny mieć miejsca. Kobieta słono za to zapłaciła.

Rodzina, która szukała idealnej opiekunki dla swoich dzieci, może już nigdy nikomu nie zaufać. Niestety, okazało się, że próg ich domu przekroczyła niania z piekła rodem. To, co zrobiła bliźniakom, jest niewybaczalne.

Niania w ukrytej kamerze

Kiedy niania została zatrudniona, rodzice bliźniaków całkowicie jej zaufali. Jak się okazało, jej okrutne czyny ujrzały światło dzienne zupełnie przypadkowo. Jeszcze zanim 21-letnia McKenna Newell odwiedziła ich dom, opiekunowie postanowili zamontować w pokoju swoich dzieci kamery, by w razie czego, szybko zareagować na dziejącą się im krzywdę. Nigdy nie pomyśleli, że zarejestrują one tak przerażający obraz.

Kamery uwieczniły, jak młoda niania stosuje przemoc wobec małych dzieci. Kobieta kopała je, podduszała, a także mocno nimi szarpała i potrząsała. Na szczęście, to co zrobiła, nie uszło jej na sucho.

  1. Wideo trafiło do sieci. Matka nie miała pojęcia, że jest nagrywana. Widać dokładnie, co zrobiła córce
  2. Tajemny dodatek do rosołu, który zupełnie odmienia jego smak. Nie chodzi o warzywa ani przyprawy, dodaje go również Ewa Wachowicz
  3. Nowe informacje o zmarłym bohaterze programu TTV. Podano prawdopodobną przyczynę tragicznej decyzji

Niania aresztowana za przemoc nad dziećmi

Niania z Utah usłyszała wyrok sądu – miesiąc odebrania wolności w zawieszeniu na 3 lata, 5 tysięcy dolarów grzywny i 500 godzin prac społecznych. Kiedy skończyła odbywać wyrok, okazało się, że cierpi na zespół stresu pourazowego. Nikt jednak nie ma wątpliwości, że to, co zrobiła, jest niewybaczalne.

Straciła cierpliwość i nie poradziła sobie z tym w żaden zdrowy sposób. Każdemu z nas zdarza się taka frustracja, ale nie usprawiedliwia w żaden sposób tego, co zrobiła — powiedział amerykańskim mediom przedstawiciel policji.

Rodzice bliźniaków wciąż nie mogą uwierzyć, że powierzyli los swoich dzieci w ręce tak okrutnej kobiety.

ZOBACZ ZDJĘCIE:

niania

Rodzice odkryli, co robi niania pod ich nieobecność. Kamery wszystko nagrały.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Atak nożownika, nie żyją trzy osoby, dwie w stanie krytycznym. Tragiczne doniesienia z Wielkiej Brytanii
  2. Niebezpieczeństwo na południu Polski. Pilny apel do Polaków
  3. Janusz Chabior wziął ślub. Gratulacje, panna młoda wyglądała pięknie
  4. Zaskakujące informacje o Jacku z „Gogglebox”. Nie do wiary, czym zajmował się kilka lat temu
  5. Zatrważająca wiadomość, nie żyje 26-letni muzyk. Zginął na oczach ukochanej
  6. Dodatkowe 4 tysiące złotych dla emerytów. Coraz więcej seniorów otrzymuje specjalny bonus

źródło: news.com.au

Powiązane
Agnieszka Włodarczyk
Czy zgadniesz, która gwiazda wcieliła się w tę postać w "Twoja twarz brzmi znajomo"? 1/2 poprawnych odpowiedzi to już sukces