Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Dzieci Natalii Kukulskiej bardzo wyrosły. Córka jest piękna, a syn przystojny
Katarzyna  Kowalska
Katarzyna Kowalska 17.02.2019 13:33

Dzieci Natalii Kukulskiej bardzo wyrosły. Córka jest piękna, a syn przystojny

Natalia Kukulska: dzieci wokalistki wyrosły na pięknych młodych ludzi. Dumna mama zawsze podkreśla, jak wiele dla niej znaczą. Jak teraz wyglądają pociechy Natalii? Córka jest piękna, a syn przystojny!

Piosenkarka oraz jej mąż, Michał Dąbrówka, wzięli ślub w 2000 roku. Kilka lat później na świat przyszło ich pierwsze dziecko, Jan. Anna i Laura Dąbrówka są jego młodszymi siostrami. Ostatnio artystka zamieściła na swoim Instagramie zdjęcie z rodzinnego wypadu na narty. Trzeba przyznać, jej dzieci są bardzo ładne!

Natalia Kukulska: dzieci wokalistki bardzo wyrosły!

W czerwcu zeszłego roku syn wokalistki, Jan, obchodził swoje 18 urodziny. Szczęśliwa mama pokazała na swoim profilu zdjęcie najstarszej pociechy, dodając do niego wzruszający opis: – 18 lat temu przyszedł na świat ten wspaniały człowiek. Nadał wszystkiemu nowy sens. Dziś rozpiera mnie duma. Więcej nie powiem. Run, Jasiek run!!! Kocham – napisała.

Córka Ania ma 13 lat i… poszła w ślady mamy! W zeszłym roku wystąpiła w musicalu WAM Awards. Jak dodaje wspomina Życie na gorąco:

Spektakl z wielkim rozmachem zorganizowała Warszawska Akademia Musicalowa, do której od zerówki uczęszczała Ania. Córka Natalii wystąpiła w przebraniu z filmu Piraci z Karaibów i przez moment zaśpiewała na scenie solo. – napisano w Życiu na gorąco.

Wspólny wypad na narty

Kilka dni temu Natalia pochwaliła się fotografią ze stoku narciarskiego, na którym widnieje cała rodzina. Nietrudno się domyślić, że cała czwórka czuje się świetnie w swoim towarzystwie. Ze zdjęcia bije pozytywna energia!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Natalia Kukulska: dzieci

Natalia rozpoczęła karierę wokalną, będąc jeszcze dzieckiem. Od wielu lat uznawana jest za jedną z czołowych piosenkarek przemysłu muzycznego.

Natalia Kukulska: dzieci

Wokalistka jest dumną mamą trójki dzieci: Jana, Anny i Laury.

Natalia Kukulska: dzieci

Najmłodsza z pociech, Laura, urodziła się w 2017 roku.

Natalia Kukulska: dzieci

Najstarsze z dzieci – syn Jan – w zeszłym roku obchodził 18 urodziny.

Natalia Kukulska: dzieci

Ostatnio Natalia pochwaliła się na Instagramie zdjęciem ze wspólnego wyjazdu na narty. Rodzina uwielbia spędzać czas wspólnie!

ZOBACZ TEŻ:

  1. Śmierć Anny Jantar do dziś budzi ogromne emocje. Szczegóły tragicznej śmierci
  2. Życie prywatne Heleny Majdaniec było pasmem tragedii. Nie zaznała spokoju nawet po śmierci…
  3. Mamą Ani Rusowicz była sławna piosenkarka. Zginęła, gdy Ania miała 7 lat
  4. Taco Hemingway nagrywa nową płytę!

Źródła: wikipedia.org; plejada.pl; instagram.com