Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Wszyscy kojarzą małego Kacperka z „Rodzinki.pl”. Mateusz Pawłowski dziś ma już 15 lat i rośnie z niego prawdziwy przystojniak
Maria Czarniecka
Maria Czarniecka 30.08.2019 17:10

Wszyscy kojarzą małego Kacperka z „Rodzinki.pl”. Mateusz Pawłowski dziś ma już 15 lat i rośnie z niego prawdziwy przystojniak

Nastolatek — to słowo trudno przechodzi przez usta w kontekście Mateusza Pawłowskiego. Kiedy go poznaliśmy miał 7 lat i byliśmy pewni, że na zawsze pozostanie słodkim i niewinnym chłopcem. Dzisiaj ma już 15 lat i rośnie w oczach! Gdzie podział się uroczy Kacperek z Rodzinki.pl?

Jego kariera rozwinęła się w zawrotnym tempie. W ciągu kilku dni podbił serca Polaków, a jego popularność wciąż wzrasta. Nastolatek cieszy się niezwykłą popularnością jak na swój wiek. Na ekranie bawi widzów już 8 lat i trudno uwierzyć, ale to aż i dopiero 15-latek. Czym dzisiaj zajmuje się Kacperek z Rodzinki.pl?

Kim jest Mateusz Pawłowski?

Mateusz Pawłowski to polski aktor dziecięcy, któremu sławę przyniosła rola Kacperka w serialu TVP Rodzinka.pl. Nastolatek swoją karierę w serialu rozpoczął w wieku 7 lat. Przez widzów kojarzony jest jako uroczy chłopiec z ciemnymi loczkami, lekko niewyraźnej, dziecięcej wymowie i o bardzo charakterystycznym śmiechu.

Serial emitowany jest od 8 lat. Od pierwszych odcinków stał się niekwestionowanym hitem, a wszystko to dzięki osobliwemu poczuciu humoru, który trafił do wielu polskich rodzin. Sukcesem tez okazały się wyraziste postacie, z którymi widzowie często się identyfikowali.

Małgorzata Kożuchowska, serialowa mama, pochwaliła się zdjęciem z Mateuszem, na którym widać, jak chłopak urósł przez te 8 lat na naszych oczach. W końcu to już nastolatek, który za 3 lata będzie pełnoletni, a poznaliśmy go jako chłopca z pierwszej klasy.

Nastolatek, który podbił serca widzów

Rodzinka.pl okazała się furtką do kariery nie tylko dla Mateusza Pawłowskiego. Dzięki serialowi popularność zdobyła też Julia Wieniawa, Maciej Musiał, Adam Zdrójkowski i Wiktoria Gąsiewska.

Nastolatek jest najmłodszy w całej gwiazdorskiej ekipie, ale to nie sprawia, że zwalnia tempa. Bierze udział w różnych innych projektach poza serialem. Można było go zobaczyć w wielu innych polskich serialach, pojawił się między innymi w M jak miłość, Przyjaciółkach czy Belferze.

Mimo wszystko jego kariera, która i tak biegnie w zawrotnym tempie jeszcze się rozkręci, ponieważ Mateusz na głowie ma jeszcze jeden obowiązek – szkołę.

Zobacz zdjęcia:

nastolatek

Trudno uwierzyć, ale ten słodki 7-latek to już przeszłość. Mateusz to już nastolatek!

nastolatek

Chłopiec do niedawna kojarzony z charakterystycznym śmiechem teraz rośnie na prawdziwego mężczyznę.

nastolatek

Za trzy lata Mateusz będzie już pełnoletni.

nastolatek

Razem z serialową mamą i serialowym bratem- Małgorzatą Kożuchowską i Adrianem Zdrójkowskim. Na tym zdjęciu widać ile przez 8 lat zaszło zmian.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Zaskakująca decyzja syna Beaty Szydło, poprosił o bezterminowy urlop
  2. Znaki zodiaku, które musisz mieć w swoim życiu. Najlepsi przyjaciele z całego zodiaku
  3. Przyjaźnili się 60 lat. Po latach przez przypadek odkryli, że są rodzeństwem
  4. Panna młoda, która skompromitowała się na własnym ślubie. Zrobiono jej jedno zdjęcie, wystarczyło
  5. Prowadząca „Rolnik szuka żony” została kiedyś upokorzona przez Annę Dymną. To zaważyło na jej życiu
  6. Krzysiek to nadzwyczaj atrakcyjny mąż Małgorzaty Sochy. Ale nie chciał pozować z żoną do zdjęcia na ściance

źródło: plotek.pl