Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Narożna opublikowała na pozór zwykłe zdjęcie, a ludzie aż kipią z wściekłości: „Myślałam ze Pani jest z tych „normalnych”
Adrianna Boryń
Adrianna Boryń 07.06.2021 19:52

Narożna opublikowała na pozór zwykłe zdjęcie, a ludzie aż kipią z wściekłości: „Myślałam ze Pani jest z tych „normalnych”

Magda Narożna
instagram.com/madzia_pim

Magda Narożna postanowiła pochwalić się zdjęciem, które wykonała podczas szczepienia. Na pozór zwyczajny kadr prezentujący wokalistkę siedzącą na krześle z uśmiechem na twarzy wywołał falę negatywnych komentarzy. Wielu internautów nie powstrzymało się od mocnych słów w jej stronę.

Magda Narożna chyba nie spodziewała się takiej reakcji na zwykłe zdjęcie prezentujące ją podczas szczepienia. Gwiazda chwali się różnymi momentami z jej życia, jednak to jedna z ostatnich fotografii wywołała tak wielkie poruszenie wśród jej obserwatorów.

Magda Narożna wywołała wielkie poruszenie

Szczepienia przeciwko COVID-19 mają swoich zwolenników jak i przeciwników. Czytając jednak komentarze pod postem Magdy Narożnej, można się zdziwić, jak wiele osób ich nie popiera.

Piosenkarka opublikowała na swoim profilu zdjęcie, na którym uchwycono moment szczepienia. Szczęśliwa, że w końcu mogła przyjąć preparat przeciwko COVID-19 podzieliła się tym momentem:

-Zaszczepieni. Oby wróciła normalność. Miłej niedzieli napisała pod zdjęciem gwiazda.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Burza pod postem Magdy Narożnej

Wielu internautów nie podzielało jej entuzjazmu. Pod zdjęciem pojawiło się mnóstwo nieprzychylnych komentarzy:

– Dramat tak propagować ten eksperyment medyczny

– Bez tej szczepionki miałaby Pani jedynie 99,9% szansy na przeżycie tego strasznego wirusa. A afiszowanie się z tym na Insta jest żałosne

Myślę ze wielu „fanów” Pani straciła, ja również daje unfollow. Myślałam ze Pani jest z tych „normalnych”. Nie chodzi już o samo szczepienie, ale chwalenie się tym jakby nie wiadomo ile Pani za to hajsu dostała, przykre ze świat tak upadł. Pozdrawiam

– Żenada co ludzie dają ze sobą robić

-Szkoda, że nadeszły takie czasy gdzie ludzie zastąpiły szczury….i to na własne życzenie – komnetowali internauci.

Magda Narożna nie odniosła się do komentarzy.

Zobacz zdjęcie:

Wyświetl ten post na Instagramie.

Zobacz artykuły polecane przez Redakcję Lelum:

Źródło: Instagram