Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Najstarszy syn Rozenek przerwał milczenie. Wyznał, jak naprawdę wygląda życie w ich domu
Adrianna Boryń
Adrianna Boryń 22.05.2021 00:10

Najstarszy syn Rozenek przerwał milczenie. Wyznał, jak naprawdę wygląda życie w ich domu

Małgorzata Rozenek
fot. East News/TRICOLORS

Najstarszy syn Małgorzaty Rozenek udzielił wspólnie z nią wywiadu dla Vivy. Stanisław w trakcie rozmowy opowiedział o tym, jak wygląda jego życie rodzinne i jaką mamą jest Małgorzata.

Stanisław ma za sobą jeden z pierwszych wywiadów. 15-letni syn Małgorzaty Rozenek uchylił rąbka tajemnicy i opowiedział kilka słów o sobie, relacji z rodzeństwem, a także z mamą. Słuchając jego wypowiedzi, można się rozpłynąć.

Syn Małgorzaty Rozenek opowiedział o tym, jak wygląda ich życie

Stanisław jakiś czas temu miał przyjemność wspólnie z mamą udzielić wywiadu Vivie. Podczas rozmowy opowiadał o swoim rodzeństwie i relacjach z mamą. 15-latek nie szczędził komplementów swojej rodzicielce.

Mama jest dla mnie nie tylko mamą, ale też moją najlepszą przyjaciółką. Pozwala mi być sobą, dzięki mamie czuję się wolnym człowiekiem. Stara się, żebym spełniał swoje marzenia. We wszystkim mnie wspiera. Jest niesamowita. Bardzo ją kocham – wyznał Stanisław.

Syn Małgorzaty Rozenek opowiedział również o swoim najmłodszym braciszku – Henryku. Chłopiec pojawił się na świecie kilka miesięcy temu.

Jak widać, nie tylko rodzice są zachwyceni uroczym Henryczkiem, ale również jego rodzeństwo:

Kiedy pojawił się mój najmłodszy brat, zacząłem mniej myśleć o sobie, a więcej o innych, szczególnie o Henryku. Gdy biorę go na ręce, czuję odpowiedzialność, ale ona nie wynika z obowiązku czy presji, tylko z miłości – podkreślał 15-letni Staś.

W dalszej części wypowiedzi chłopiec wyznał, że Henio to najlepsze dziecko pod słońcem, nie sprawia żadnych problemów, a przez większość czasu śmieje się do wszystkich wokół.

-Mama powtarza, że to najlepsze dziecko świata. Ja się z mamą zgadzam. Henio nie ma wad. Jest pogodny, roześmiany, kochany. Idealny stwierdza syn Małgorzaty Rozenek.

Życzymy zatem, aby sielanka ta nigdy się nie skończyła!

Zobacz zdjęcie:

Wyświetl ten post na Instagramie.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: Viva!