Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Najpierw Skrzynecka, teraz Monika Olejnik zrzuciła ubrania! "Blisko natury", TAKIE zdjęcia wypłynęły do sieci
Sara  Karmańska
Sara Karmańska 08.08.2023 14:45

Najpierw Skrzynecka, teraz Monika Olejnik zrzuciła ubrania! "Blisko natury", TAKIE zdjęcia wypłynęły do sieci

Monika Olejnik pokazała się w kostiumie kąpielowym
Monika Olejnik pokazała się w kostiumie kąpielowym, fot. Instagram/monikaolejnik_official

Monika Olejnik cieszy się dużą popularnością wśród polskich dziennikarzy. Swoje życie prywatne chętnie relacjonuje na swoim profilu na Instagramie, gdzie śledzi ją 177 tysięcy obserwatorów. Ostatnie tygodnie dziennikarka wykorzystuje na naładowanie akumulatorów przed kolejnymi spotkaniami z politykami i osobami związanymi z show-biznesem. 

Monika Olejnik spędza wakacje na Korsyce

Pod koniec lipca Monika Olejnik relaksowała się we Włoszech, gdzie korzystała z gorącej pogody. W mediach społecznościowych pochwaliła się wtedy zdjęciami z plaży. Media obiegła wtedy jej zaskakująca i przyciągająca wzrok nietuzinkowa kreacja.

Dziennikarka zdecydowała się wówczas zaprezentować na jednym ze zdjęć z dzierganym, wielokolorowym komplecie. Do swojej kreacji dobrała duże okulary i duże kolczyki. Teraz Monika Olejnik po raz kolejny zaskoczyła zdjęciem z plaży.

Haniebne, do czego doszło na grobie Kamilka z Częstochowy. Przekroczono granice!

Monika Olejnik pokazała się w kostiumie kąpielowym

Monika Olejnik obecnie dla odmiany spędza czas na francuskiej Korsyce. Dziennikarka bez oporów podzieliła się kilkoma zdjęciami z pobytu na plaży. Na jednym z nich zanurza stopy w małych kamykach, a na dwóch pozuje w czarnym kostiumie kąpielowym. Zdjęciom towarzyszy opis:

Blisko natury. Zapraszam na #MonikaOlejnikOtwarcie Niewielu było chętnych, żeby położyć się na kamieniach. Zostaliśmy prawie sami. Szkoda czasu na #wakacje Czas na #inspiracje.

Fani Moniki Olejnik komentują

Monika Olejnik nie jest jedyną gwiazdą, która ostatnio pokazała się w kostiumie kąpielowym. Kilka dni temu zrobiła to także Katarzyna Skrzynecka, która wypoczywa obecnie z mężem i córką na słonecznej Sardynii

Pod postem Moniki Olejnik posypały się komentarze. Większość fanów zazdrości dziennikarce okoliczności przyrody, w których spędza wakacje:

  • Ach jak Pani dobrze.
  • Też uwielbiam leżeć na tych kamieniach.
  • Madejowe łoże… a okładać się lubimy.
  • Ma Pani spa w naturze, cudownie.
  • Sporo tych kamyków. Podłoże takie trochę ekstremalne…

Źródło: Plotek, Gwiazdy WP

Powiązane
Michał Wiśniewski
Jak dobrze znasz teksty piosenek Michała Wiśniewskiego? Prawdziwy fan zdobędzie komplet punktów