Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Nagranie Agnieszki Kotońskiej w futrze i butach za 3000 zł rozzłościło fanów
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 29.11.2022 23:45

Nagranie Agnieszki Kotońskiej w futrze i butach za 3000 zł rozzłościło fanów

Agnieszka Kotońska
fot. instagram.com/agnieszkakotonska/

Widzowie TTV z pewnością znają Agnieszkę Kotońską, która od lat wraz z mężem i synem ocenia polskie programy w „Gogglebox”. W internecie nadano jej miano gwiazdy, jednak niedawno musiała zmierzyć się z oceną swojego wyglądu.

Oprócz kanapowych opinii gwiazda występuje również w pełnym rywalizacji progamie „99 – gra o wszystko”. Podczas nagrań nowego sezonu zaprezentowała się internautom w nowej stylówce. Odbiór był pełen skrajności.

Agnieszka Kotońska zaskoczyła obserwatorów strojem

W mediach społecznościowych chętnie pokazuje obserwatorom kulisy prywatnego życia. Przed ponad 300. tysięczną widownią niedawno pokazała przygotowania do najnowszego sezonu programu TTV.

Niczym prawdziwa gwiazda wpadła do studia nagrań w wystrzałowej stylizacji. Pomimo jesienno-zimowej pogody wybrała krótki crop top, obcisłe spodnie i białe buty, które przykuły uwagę internautów.

Po krótkim dochodzeniu okazuje się, że Agnieszka Kotońska postawiła na dość luksusową markę obuwia, Dolce & Gabbana. Prezentowany przez nią model jest dostępny za prawie 3000 złotych.

Agnieszce Kotońskiej oberwało się za futro

Gwiazda na chłodną pogodę wybrała długie okrycie z dużym kapturem. Internauci równie ozięble przyjęli jej pomysł założenia futra. Przypomnijmy, że ostatnio obchodziliśmy nawet Dzień Bez Futra (25 listopada).

Za to futro, ma Pani u mnie minusa.

— Mam nadzieję, że to nie prawdziwe futro… bo wiele stracisz w moich oczach…czasem trzeba się zastanowić, co się reprezentuje.

— Mam nadzieję, że futro sztuczne — komentowano.

Agnieszka Kotońska nie skomentowała internetowej dyskusji na temat wierzchniej części ubioru. W najbliższym czasie z pewnością z większą uwagą będzie dobierać stylizację, by nie narazić się wiernym fanom.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Wyświetl ten post na Instagramie


Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

    1. Odetchnij w końcu pełną piersią. Znamy sprawdzone sposoby
    2. Nie jedz tego wieczorem. Jeśli się zapomnisz, możesz mieć problemy ze snem
    3. Doda skrytykowana przez internautów, przekroczyła granicę dobrego smaku? „Ciekawe, jak twój obecny będzie to znosił”