Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Nagrał jak tańczy w mieszkaniu, za jego plecami pojawiła się postać, która zaintrygowała widzów
Karina Sulich
Karina Sulich 25.01.2021 23:35

Nagrał jak tańczy w mieszkaniu, za jego plecami pojawiła się postać, która zaintrygowała widzów

kobieta
fot. tiktok.com/chef_dp

Nagranie, które ukazało się w sieci, ujawniło pewien niepokojący szczegół. Chłopak, który pochwalił się swoim tańcem w jednej z popularnych aplikacji, przeżył prawdziwe chwile grozy. Użytkownicy szybko uświadomili mu, co zauważyli na nagraniu.

TikTok to jedna z najpopularniejszych mobilnych aplikacji, za pomocą której internauci dzielą się swoimi filmikami, najczęściej, z tanecznych wyzwań. Tym razem ich uwagę przykuło coś więcej, niż wybitne poczucie rytmu. Nagranie, które zamieścił pewien chłopak, zaniepokoiło użytkowników, którzy dostrzegli budzący grozę szczegół. Młody mężczyzna nie był niczego świadomy.

Niepokojące nagranie

Kwarantanna sprzyja kreatywności. Chłopak, który nudził się w domu, postanowił nauczyć się układu tanecznego i pochwalić się efektami swojej pracy na łamach popularnej wśród młodzieży aplikacji TikTok. Filmik obejrzało ponad dwa miliony internautów, ale do jego sławy przyczyniło się coś więcej, niż sam występ.

Pod filmikiem szybko pojawiły się niepokojące komentarze.

– Ktoś wystawia głowę, by na ciebie spojrzeć! – napisał użytkownik aplikacji. Okazało się, że nie była to jedyna osoba, która dostrzegła niepokojący szczegół.
-Czy wy to widzicie? To coś w tle? – dodał inny.

Kiedy autor filmiku odkrył, o co chodzi internautom, nie mógł ukryć przerażenia. Co takiego uwieczniło nagranie?

Tajemnicza postać

Okazało się, że kiedy niczego nieświadomy chłopak odtwarzał układ popularnej piosenkiSay So raperki Doja Cat, ktoś przyglądał mu się ze schodów.

Chłopak przysięga, że w domu był sam i nie posiada również żadnego zwierzęcia. Natomiast na filmiku widać, jak pomiędzy barierkami na samym szczycie schodów pojawia się biała głowa, która za chwilę szybko znika.

– Dziękuję wszystkim za troskę. Od tego wszystkiego mi niedobrze, nie mogłem spać w nocy – napisał autor filmiku, który w kolejnym nagraniu nie krył swojego przerażania.

Jak myślicie, to tylko żarty, który ma przyciągnąć widzów czy faktycznie paranormalne zjawisko?

nagranie
Screenshot @reubix_cube, TikTok

Kim może być tajemnicza postać?

Źródło: fakt.pl

Powiązane
Michał Wiśniewski
Jak dobrze znasz teksty piosenek Michała Wiśniewskiego? Prawdziwy fan zdobędzie komplet punktów