Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Zakochanych poniosło w centrum miasta, oddali się sobie. Nagranie wyciekło do sieci
Karina Sulich
Karina Sulich 09.08.2020 12:16

Zakochanych poniosło w centrum miasta, oddali się sobie. Nagranie wyciekło do sieci

nagranie
Fot. Drew Rae, Pexels

Mieszkańcy Konina idąc jedną z ulic miasta, nie wierzyli własnym oczom. Jak poinformował portal GlosWielkopolski.pl, do nietypowych zdarzeń przy dawnej kawiarni Marionetka, doszło 5 sierpnia. Zakochani, którzy posunęli się o kilka kroków dalej od niewinnych igraszek, zdecydowanie nie widzieli świata poza sobą, a nagranie z ich udziałem wesoło hula po internecie. Słynna parka będzie musiała ponieść konsekwencje swojego zachowania.

Nagranie, które wywołało wśród internautów kontrowersje i spore zniesmaczenie, uwieczniło zakochaną parę, która swoje sypialniane zabawy postanowiła przenieść do samego centrum miasta. Trzeba przyznać, że tych dwoje zdecydowanie dało ponieść się chwili. Niestety, przechodnie nie podzielili entuzjazmu kochanków.

Kochankowie w centrum miasta

To, co wydarzyło się przy ulicy Legionów w Koninie, przechodzi ludzkie pojęcie, choć wśród internautów, wywołuje skrajne emocje – od śmiechu po zniesmaczenie. I jak ponownie się okazuje, w dzisiejszych czasach nikt nie jest anonimowy, a tej parze kochanków internet z pewnością nie da zapomnieć.

Jak się okazuje, zakochani postanowili odbyć stosunek w biały dzień i jakby tego było mało, na oczach przechodniów. Para oddała się miłosnym uciechom na skwerku, a roznegliżowanych kobietę i mężczyznę, którzy zupełnie gdzieś mieli wzrok innych, uwieczniono na nagraniu, które natychmiast trafiło do sieci. Jak się okazuje, za chwilę zapomnienia będą musieli słono zapłacić.

  1. Mąż Izabeli Janachowskiej to multimilioner. Zarabiał na rzeczy, którą każdy z nas ma w swoim domu
  2. Małgorzata Rozenek-Majdan przerwała milczenie. Wykazała się odwagą, jakiej wielu brakuje

Policja odkryła szokujące nagranie

Jak z początku poinformował portal GlosWielkopolski.pl policja, choć wiedziała o nagraniu, miała związane ręce, gdyż na komendę nie wpłynęło ani jedno zawiadomienie w sprawie.

– Otrzymaliśmy informacje, że między osobami postronnymi krąży nagranie. Do nas jak na razie ono nie dotarło. Jeśli tylko wejdziemy w jego posiadanie, zajmiemy się sprawą i będziemy dążyć do tego, aby skierować sprawę do sądu – mówi w rozmowie z portalem mł. asp. Sebastian Wiśniewski, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Koninie.

Teraz jednak sytuacja przybrała zupełnie inny tor i wszystko wskazuje na to, że kochankowie będą mieli spory problem. Mianowicie, policja poszukuje osób z nagrania, które krąży po sieci.

– Funkcjonariusze zapoznali się z materiałem filmowym. Obecnie ustalamy personalia tych osób. Gdy tylko ustalimy dane osób z nagrania, wówczas będziemy chcieli zakończyć postępowanie mandatem w wysokości do 500 złotych. W razie odmowy skierujemy sprawę do sądu – powiedział ostatnio Sebastian Wiśniewski w rozmowie z Kalisz.naszemiasto.pl.

ZOBACZ ZDJĘCIE:

ZOBACZ TEŻ:

  1. Policja podała alarmujące informacje. Nie żyją 52 osoby, ponad 700 rannych
  2. Słowa Kingi Dudy poniosły się echem po Polsce. Teraz wszystkie oczy są zwrócone na nią, Polacy chcą odpowiedzi
  3. Beagle podszedł do dziecka siedzącego na kanapie. Matka zobaczyła, co się dzieje i złapała za telefon
  4. Porażające nagranie z kościoła. Wszyscy mogli zginąć, ksiądz uciekał w popłochu
  5. Wielki powrót 74-letniej Maryli Rodowicz, u jej boku pojawił się młody przystojniak. Niedawno prowokowała zdjęciem w kuchni

źródło: GlosWielkopolski.pl, Kalisz.naszemiasto.pl

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Powiązane
Uśmiech Dody
Poznajesz uśmiechy tych celebrytek? Nawet ich mężowie mogliby się pomylić!