Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Wrzuciła 8-miesięcznego synka do wody. Nagranie wywołuje skrajne emocje, ludzie są wściekli
Angelika Bielska
Angelika Bielska 01.07.2020 21:22

Wrzuciła 8-miesięcznego synka do wody. Nagranie wywołuje skrajne emocje, ludzie są wściekli

nagranie
fot. screen – TikTok – @mom.of.2.boyss/

Krysta Meyer – mama 8-miesięcznego Oliwiera, pewnego dnia wybrała się razem z synem na basen. Kobieta usilnie chciała nauczyć pływać swoje dziecko. W związku, z czym wrzuciła je do basenu, wszystko nagrywając. Jej metoda wzbudziła sporo kontrowersji.

Nagranie, które ostatnio wylądowało w sieci, wywołało sporo kontrowersji. Nic dziwnego, to co na nim widzimy, wzbudza mieszane uczucia. Mama 8-miesięcznego syna wrzuca go do wody. Co więcej, kobieta jest dumna ze swojego czynu. Wszystko opublikowała na Tik-Toku. Ludzie są wściekli.

Nagranie wzbudza mieszane uczucia

Zaraz po opublikowaniu filmu, wśród internautów wybuchła burza komentarzy. Ci twierdzą, że to, co oglądają to nic innego, niż wyrządzenie dziecku krzywdy. Kobieta na nagraniu w brutalny sposób wrzuca dziecko do basenu.

Jak tłumaczy – to szybka nauka pływania. Kobieta podkreśla, że nie żałuje swojego czynu. Twierdzi, że to jedna z lepszych decyzji, jakie podjęła w życiu. Oraz że tym samym sposobem nauczyła pływać swoje drugie dziecko.

  1. Uwaga: Duże zmiany w korzystaniu z banku. Dotyczą aż 12 mln Polaków
  2. Pracownik popularnej sieciówki odmówił podania klientce kawy. Zamiast zwolnienia dostał gigantyczny napiwek
  3. Ciężarne kobiety masowo zabierają grzebień na porodówkę. Wcale nie do czesania włosów

Nagranie z metodą pływania Infant Swimming Resource

Jak się okazuje, ta niestandardowa metoda nauki pływania doczekała się swojej nazwy – to Infant Swimming Resource. Metody jednak nie popierają ani internauci, ani lekarze.

Ci drudzy ostrzegają, że tak brutalny kontakt małego dziecka z wodą, może doprowadzić do zakrztuszenia się, niedotlenienia mózgu, czy zapalenia płuc. Niech więc filmik ten będzie przestrogą dla rodziców. Zresztą sami zobaczcie.

ZOBACZ FILMIK:

@mom.of.2.boyssSince tiktok wanted to remove this for violating guidelines. ???? please do your research before reporting or removing♬ original sound – mom.of.2.boyss
Powiązane
None
Poznacie te klasyczne filmy po kadrach? Oglądaliście je na pewno nie raz