Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Myśleliśmy, że widzieliśmy już wszystko. Magda Narożna zrobiła się na Wiśniewskiego
Michał Fitz
Michał Fitz 10.02.2023 20:18

Myśleliśmy, że widzieliśmy już wszystko. Magda Narożna zrobiła się na Wiśniewskiego

Magda Narożna
fot. KAPiF

Magda Narożna lubi eksperymentować z uczesaniami, dlatego na scenie widzieliśmy ją w wielu wydaniach. Nie kombinowała jednak z kolorem swoich włosów. Teraz zakryła swój blond intensywnym różem.

Patrząc na fotkę wokalistki, trudno nie skojarzyć jej z kolegą po fachu znanym z występów w kapeli „Ich Troje”.

Magda Narożna w nowej fryzurze

Wokalistka opublikowała w mediach społecznościowych wpis, do którego załączyła zdjęcie w szałowej fryzurze. Na głowie nie ma swojego blondu za to krótkie, jaskrawo różowe włosy z prostą grzywką, które z boku sięgają jej za uszy.

Taka fryzura może budzić jednoznaczne skojarzenia. Podobnie jaskrawy kolor miał przecież na głowie swego czasu Michał Wiśniewski, który dziś jednak nosi się w dużo ciemniejszej czerwieni.

Przeżył śmierć kliniczną. Opowiedział, czego doświadczył przez 90 minut

Dlaczego Magda Narożna zmieniła fryzurę?

Do tej pory Magda Narożna przez lata była wierna swojemu blondowi, który co najwyżej mógł być nieco jaśniejszy lub ciemniejszy. Dlaczego zdecydowała się więc na tak drastyczną zmianę? Odpowiedź jest prosta.

Ta nie jest bowiem na stałe, bo wszystko wskazuje na to, że mamy do czynienia z peruką. Sugeruje to też opis, w którym wokalistka zaznaczyła, że to element promocji jej najnowszego teledysku. 

Fani zachwyceni nową wersją Magdy Narożnej

Choć niektórzy fani mogliby Narożnej wręcz nie poznać, w sekcji komentarzy pojawiło się sporo odpowiedzi, w których obserwujący komplementując taki wygląd wokalistki. Według niektórych mogłaby mieć taką fryzurę na stałe.

- Ślicznie wygląda pani w tych włosach różowych pisze jeden z wielbicieli.

- Ciekawa fryzura — stwierdza inna fanka.

Zobacz post:

Michał Wiśniewski.jpg
fot. KAPiF
Magda Narożna 2.jpg
fot. KAPiF