Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > „Muszę być przy nim”. Joanna Koroniewska w ostatniej chwili wszystko odwołała. Poinformowała o chorobie dziecka
Martyna Pałka
Martyna Pałka 02.12.2022 22:34

„Muszę być przy nim”. Joanna Koroniewska w ostatniej chwili wszystko odwołała. Poinformowała o chorobie dziecka

Barbara Kurdej-Szatan
fot. instagram.com/joannakoroniewska

Joanna Koroniewska przekazała właśnie przygnębiające  informacje. Fani, którzy liczyli na spotkanie z aktorką, mogą mieć teraz niemałe powody do smutku. Z powodu choroby dziecka gwiazda odwołała wszystkie aktywności zawodowe.

Żona Macieja Dowbora od zawsze podkreśla, że realizuje się nie tylko jako aktorka, ale przede wszystkim mama. Razem z ukochanym z chęcią dzieli się z fanami zabawnymi elementami codzienności i w humorystyczny sposób opowiada o wychowywaniu dzieci.

Teraz jednak aktorka znana z serialu „M jak miłość” przekazała wieści, na których dźwięk na pewno nie jest nam do śmiechu. Joanna Koroniewska poinformowała o chorobie swojej pociechy.

Joanna Koroniewska opowiedziała o chorobie dziecka

Gwiazda zamieściła poruszający komunikat na swoim profilu na Instagramie. W krótkim ogłoszeniu wyjawiła, że zmuszona jest odwołać wszystkie swoje zobowiązania zawodowe i skupić się na swoim dziecku. Pociecha aktorki nie czuje się obecnie najlepiej i musi zostać z nim i zadbać o jego zdrowie.

Joanna Koroniewska miała zawitać do Bytomia, gdzie zaplanowane było specjalne spotkanie z jej fanami. Niestety, jak dla każdej mamy, ważniejsze jest dla niej zdrowie jej dziecka i z tego też powodu nie jest w stanie pojawić się na Śląsku.

– Bardzo mi przykro, ale nie mogę pojawić się jutro w Bytomiu w M1 na spotkaniu z Wami. Moje dziecko jest chore i muszę być przy nim – wyznała aktorka na Instagramie.

Całe szczęście aktorka znalazła inny sposób, który pomoże jej w odpowiedni sposób wynagrodzić fanom jej nieobecność w Bytomiu. Joanna Koroniewska wyznała, że zamiast niej na Śląsku pojawi się jej mąż Maciej Dowbor, który zadba o to, aby nikt nie odczuł jej braku.

Natomiast w ramach pocieszenia wysyłam do Was mojego męża. On naprawdę jest fajny, mówię Wam – zażartowała Joanna Koroniewska na swoim instagramowym profilu.

Gwiazda nie ujawniła, co konkretnie dolega jej dziecku. Być może jest to po prostu zwykłe przeziębienie. Życzymy szybkiego powrotu do zdrowia!

Zobacz zdjęcia:

Joanna Koroniewska
Joanna Koroniewska

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Odetchnij w końcu pełną piersią. Znamy sprawdzone sposoby
  2. Nie jedz tego wieczorem. Jeśli się zapomnisz, możesz mieć problemy ze snem
  3. Doda skrytykowana przez internautów, przekroczyła granicę dobrego smaku?„Ciekawe, jak twój obecny będzie to znosił”