Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Musiało boleć. Wpadka Idy Nowakowskiej za kulisami „The Voice Kids”
Aleksandra Gadzińska
Aleksandra Gadzińska 24.04.2022 12:29

Musiało boleć. Wpadka Idy Nowakowskiej za kulisami „The Voice Kids”

ida nowakowska
fot. screen YouTube Telewizja Republika

Zaskakujący wypadek miał miejsce za kulisami „The Voice Kids” podczas finału 5. sezonu. Ida Nowakowska nagle z hukiem wylądowała na podłodze. Nieoczekiwana wpadka prowadzącej.

Jednym z intrygujących miejsc za kulisami „The Voice Kids” jest słynna budka, w której na uczestników czekają prowadzący. Przez dwa pierwsze sezony role gospodarzy pełnili wspólnie Tomasz Kammel i Barbara Kurdej-Szatan, jednak od trzeciej edycji aktorkę zastąpiła Ida Nowakowska, dołączając do kolegi z „Pytania na śniadanie”.

Tegoroczna laureatka Wiktorów wielokrotnie podkreślała, jak bardzo docenia programy TVP i jak wielką wdzięczność czuje, prowadząc kilka z nich. Nie ma wątpliwości, że praca przed kamerą dodaje jej energii, co udowodniło ostatnie nagranie na Instagramie.

Ida Nowakowska zaliczyła bolesną wpadkę przed kamerą. Zaskakujący finał nagrania

Wczoraj dobiegła końca 5. odsłona programu, który cieszy się oglądalnością rzędu 2 milionów widzów. Już wcześniej Ida Nowakowska zdradzała oznaki wielkiej ekscytacji, choć na Instagramie podzieliła się też przemyśleniem, że ten czas zleciał nadzwyczaj szybko.

– Dopiero co były przesłuchania w ciemno w „The Voice Kids”, gdzie nasi wspaniali uczestniczy musieli przechodzić przez (jak widzicie nieco szaloną) Budkę Idy… a już zaraz wielki finał programu! Jak to możliwe? Jak to szybko minęło – zastanawiała się.

Korzystając z okazji postanowiła uchylić rąbka tajemnicy i pokazać, co dzieje się za kulisami, w słynnej „budce”. Mogliśmy zobaczyć, jak rozbawiona gospodyni naśladuje operatora, paradując po planie z ogromną kamerą.

To jest budka pełna emocji – stwierdziła tajemniczo z błyskiem w oku.

Po chwili nie mieliśmy już wątpliwości, że w istocie, „budka Idy” to miejsce zwariowane. Prowadząca porywała kolejne instrumenty i prezentując wspaniały kostium, tańczyła i dokazywała przed kamerą w rytm muzyki. Ten krótki, lecz niezwykle energetyczny film miał zaskakujący finał. Ida Nowakowska stwierdziła, że doskonałym pomysłem będzie pełen gracji obrót na taborecie.

Efekt był piorunujący a finał zaskakujący, także dla samej gwiazdy. W pewnym momencie siedzisko przechyliło się niebezpiecznie i — razem z siedzącą na nim prezenterką — runęło na podłogę.

Wypadek wyglądał na dość bolesny, jednak Ida po chwili ze śmiechem zaczęła zbierać się z posadzki. Jedno jest pewne — długo nie zapomnimy jej wyrazu twarzy podczas tego widowiskowego lotu.

Wyświetl ten post na Instagramie

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Wygrał 1. edycję „Big Brothera”, 18 lat później zginął kilkaset metrów od domu. Zagadkowa śmierć Janusza Dzięcioła
  2. Jak wygląda życie Jarka z „Chłopaków do wzięcia” po ślubie? Świeżo upieczony mąż gotuje, żony brak
  3. Widzowie „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” oburzeni. Fala negatywnych komentarzy po finale ostatniego odcinka