Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Monika Olejnik zachwyca Włochów na wczasach swoimi „stylówkami”. Tak pokazuje się na włoskich ulicach
Michał Fitz
Michał Fitz 23.10.2022 18:59

Monika Olejnik zachwyca Włochów na wczasach swoimi „stylówkami”. Tak pokazuje się na włoskich ulicach

Monika Olejnik
Pawel Wodzynski/East News

Monika Olejnik od zawsze lubiła wyróżniać się kreacjami, a moda to jedna z jej największych pasji. Nie można się więc dziwić, że gdy wyjechała do Włoch, które są przecież kolebką najnowszych trendów, to szaleje ze „stylówkami”. Co miała na sobie?

W mediach społecznościowych dziennikarki pojawiło się kilka zdjęć, na których widać, na jakie ubrania się decydowała. Niektóre z kreacji były dosyć klasyczne, a inne sprawiały, że wyglądała niczym nastolatka.

Co miała na sobie Monika Olejnik?

Dziennikarka opublikowała na Instagramie post, w ramach którego wrzuciła kilka zdjęć w różnych stylizacjach. Na pierwszym z nich widzimy Monikę w rzucającej się w oczy kreacji. Ta ma bowiem na sobie pomarańczową suknię w czarne wzory, na którą narzuciła jaskrawą marynarkę. Nie sposób zignorować też wystających z rękawów, pomarańczowych piór.

Na innej fotografii dziennikarka jest już ubrana bardziej codziennie. Ma elegancką kamizelkę, jeansy i klapki. Widać, że tego dnia postawiła na wygodny ubiór, który pozwalał jej komfortowo zwiedzać okolicę.

W jej relacji pojawiły się za to zdjęcia pokazujące, jak Monika Olejnik była ubrana w trakcie przechadzania się po Neapolu. Postawiła na wygodne, młodzieżowe buty sportowe, szerokie jeansy i czarny podkoszulek.

Dziennikarka nie byłaby jednak sobą, gdyby ograniczyła się do tak prostych ubrań, dlatego musiała dorzucić coś ekstra. W tym wypadku był to ogromnych rozmiarów, masywny naszyjnik w nefrytowym kolorze, który pasował do paska jej torby.

Fani komentują stylizacje Moniki Olejnik

Biorąc pod uwagę fakt, że stylizacje Moniki Olejnik nigdy nie są nudne, zwykle wzbudzają spore zainteresowanie wśród internautów. Nie inaczej było tym razem. Pod jej postem znalazło się wiele opinii dotyczących kreacji. Znaczna większość z nich była pozytywna.

– Pięknie w tych pomarańczach — zachwyca się jedna z fanek.

– Stylizacja super! Wygląda Pani kapitalnie stwierdza inna z internautek.

– Pani Moniko, podziwiam Pani wyczucie stylu i klasę! – zachwala kolejna z komentujących osób.

Zobacz post:

Monika Olejnik

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Żadne operacje plastyczne, jest lepszy sposób. 60-latka może wyglądać na 35 lat
  2. Na co pomaga neo-angin? Sprawdź
  3. Wiśniewski ostro skomentował występ uczestniczki w TTBZ. Jurorzy nie wierzyli w to, co mówi. „Wiem, że to przykre”