Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Monika Olejnik odsłoniła brzuch na wczasach we Włoszech. Niczym Torbicka zaczęła opowiadać o kinie
Martyna Pałka
Martyna Pałka 29.10.2022 18:10

Monika Olejnik odsłoniła brzuch na wczasach we Włoszech. Niczym Torbicka zaczęła opowiadać o kinie

Monika Olejnik
Fot. Jarosław Roland Kruk / Wikipedia, licence: CC-BY-SA-3.0; Fashion Post, CC BY 3.0, via Wikimedia Commons

Monika Olejnik przebywa obecnie na zasłużonych wakacjach we Włoszech. W pewnym momencie dziennikarka zaskoczyła wszystkich i zaczęła przemawiać do swoich fanów. 

Patrząc na zachowanie prezenterki, od razu na myśl przychodzi nam jej koleżanka po fachu Grażyna Torbicka. Dziennikarka nagle zaczęła opowiadać o kinie i swoich ulubionych książkach oraz zaprosiła na kolejną odsłonę tworzonego przez nią „serialu”.

Monika Olejnik zaskoczyła na wakacjach we Włoszech

Gospodyni programu „Kropka nad i” wypoczywa obecnie w słonecznych Włoszech, a dokładniej w malowniczej Materze. Jak opowiada sama gwiazda na swoim profilu na Instagramie, miasto to jest jednym z najczęściej wybieranych przez reżyserów do obsadzenia tam akcji swoich produkcji.

Właśnie z tego miejsca Monika Olejnik postanowiła wygłosić kilka słów do swoich wiernych obserwatorów. Dziennikarka postanowiła zaserwować im kilka ciekawostek na temat świata kina i książki.

-Serial „Książki Moniki”  magicznej Matery, ulubionego miejsca reżyserów – Matera to około 200 planów filmowych w ostatnich latach! Mel Gibson nakręcił tutaj Pasje a Cary Fukunaga ostatniego „007”???? polecam Abdulrazak Gurnah „Powróceni” – napisała na swoim profilu na Instagramie prezenterka TVN.

Monika Olejnik zwróciła uwagę swoją stylizacją

Przy okazji gwiazda poruszyła jeszcze temat dwóch innych produkcji, które mają szczególne miejsce w jej sercu. Co więcej, zaprosiła też na swój nowy cykl, w którym zamierza przybliżyć fanom świat kinematografii.

Kolejna książka to tegoroczna laureatka Nobla Annie Ernaux „Lata”. Na koniec autor, który czeka na Nobla – Michel Houellebecq i Jego biografia autorstwa Denisa Demonpion’a „Houellebecq” ???? Przy okazji zapraszam na #MonikaKsiążkiMuzyka w moim nowym programie – wyznała gwiazda.

Informacje na temat książek, jakie przekazała na swoim profilu na Instagramie Monika Olejnik, nie są jedynymi rzeczami, jakie zainteresowały fanów. Obserwatorzy dziennikarki zwrócili również uwagę na jej kreację, a dokładniej na krótki top, który odsłania część jej opalonego brzucha. 

Zobacz post:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Żadne operacje plastyczne, jest lepszy sposób. 60-latka może wyglądać na 35 lat
  2. Na co pomaga neo-angin? Sprawdź
  3. Michał Wiśniewski wzruszył się, gdy zobaczył, co zrobiła dla niego Doda. Fani są zachwyceni tajemniczą paczką