Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Monika Mielnicka opowiedziała o przykrych kulisach pracy na planie serialu „M jak miłość”
Natalia Niewczas
Natalia Niewczas 02.06.2021 00:44

Monika Mielnicka opowiedziała o przykrych kulisach pracy na planie serialu „M jak miłość”

M jak Miłość (2)
Demo aktorskie Moniki Mielnickiej; screen youtube.com/Monika Mielnicka

Młoda gwiazda „M jak miłość”, Monika Mielnicka, kończy przygodę z serialem. Odtwórczyni roli Lilki udzieliła wywiadu, w którym ujawniła zaskakujące fakty zza kulis produkcji. Zachowanie jednej ze starszych aktorek grających w hicie TVP bywa ponoć wysoce niestosowne.

Po dwóch latach telewizyjnych występów w „M jak miłość” Monika Mielnicka kończy pracę na planie. Jak mówi młoda aktorka, nie chce być zawodowo zaszufladkowana – co więcej, wybiera się wraz z ukochanym w podróż po Europie. Niedawno udzieliła pierwszego wywiadu po odejściu z ekipy serialu.

Gwiazda „M jak miłość” wyjawiła zaskakujące fakty

W rozmowie z portalem Świat Seriali młoda gwiazda serialu „M jak miłość” opowiedziała o tym, co dzieje się za kulisami produkcji. Jak wyjawiła, jedna z osób grających w hicie TVP często wnosi na plan dużo negatywnej energii. Powodem tego ma być niezadowolenie aktorki z roli, która ponoć negatywnie odbiła się na jej karierze.

Monika Mielnicka nie wyjawiła nazwiska niezadowolonej z pracy aktorki. Określiła ją jednak mianem „nestorki M jak miłość”, co może stanowić w tym przypadku pewną wskazówkę.

td_block_13 limit=”1″ post_ids=”308954″]

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:


Jedna z nestorek „M jak miłość” – o personalia mnie nie pytaj, bo i tak nie podam – publicznie nie kryła się z opinią, że ten serial zniszczył jej karierę. Gdy pojawiała się na planie, zachowywała się tak, jakby przychodziła tam za karę – relacjonowała Monika Mielnicka.

Młoda aktorka dodaje, że owa „nestorka” często pojawia się na planie, nie znając tekstu. Właśnie wtedy dochodzi do nieprzyjemnych sytuacji. Zgodnie ze słowami Moniki Mielnickiej „nestorka” ma wówczas mnóstwo pretensji do ludzi wokół.

Co warto dodać, w jednej z publikacji na Instagramie Monika Mielnicka podziękowała niektórym osobom, z którymi przyszło jej współpracować na planie „M jak miłość”. Serdeczne słowa podziękowania skierowała do Teresy Lipowskiej, Doroty Choteckiej, Tomasza Sobczaka i Januarego Brunova. Zdaniem młodej gwiazdy wymienieni aktorzy reprezentują najwyższy poziom profesjonalizmu.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: SuperExpress

Powiązane
Uśmiech Dody
Poznajesz uśmiechy tych celebrytek? Nawet ich mężowie mogliby się pomylić!