Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Monika Jaruzelska i Bogusław Linda byli parą?! Ich sekret wyszedł na jaw po latach
Ewelina Kolecka
Ewelina Kolecka 17.02.2019 12:12

Monika Jaruzelska i Bogusław Linda byli parą?! Ich sekret wyszedł na jaw po latach

monika jaruzelska i bogusław linda
fot. screen z youtube.com @tvnpl

Monika Jaruzelska i Bogusław Linda – brzmi niemożliwie? Córka Wojciecha Jaruzelskiego przyznała w swojej książce Towarzyszka Panienka, że w przeszłości ją i przystojnego aktora łączyło namiętne uczucie. Co ciekawe, dziennikarce i aktorowi udało się utrzymać romans w tajemnicy nawet przed najbliższą rodziną. Jak wyglądała relacja aktora i dziennikarki?

Fenomenalny aktor, łamach serc najpiękniejszych aktorek i obiekt westchnień wielu Polek, które pokochały go jako twardego Franza Maurera z filmu Psy. Ona jest znaną dziennikarką, pisarką oraz projektantką mody. Monika Jaruzelska i Bogusław Linda, jak ujawniła Jaruzelska w swojej autobiografii, byli w sobie zakochani. Czy generał zaakceptował związek ukochanej córeczki z aktorem?W jaki sposób młoda studentka ujęła artystę za serce? Poznaj szczegóły tej zdumiewającej historii!

Czy Monika Jaruzelska i Bogusław Linda mieli romans?

Monika Jaruzelska, jak opisała w autobiograficznej książce Towarzyska Panienka, związała się z Bogusławem Lindą po zakończeniu stanu wojennego. Przez większość czasu większość osób uważała rzekomy romans artysty z córką najważniejszego polityka jedynie za plotkę.

Dopiero publikacja Wydawnictwa Czerwone i Czarne rzuciła nowe światło na historię. Jak pisała Monika Jaruzelska, ich związek trwał aż rok. Według informacji portalu pomponik.pl para poznała się na jednej ze studenckich imprez. Na początku Bogusław Linda nie zdawał sobie sprawy, że młoda kobieta jest córką Wojciecha Jaruzelskiego. Dopiero znajomi uświadomili go, z kim rozmawiał. Miała mu szczególnie zaimponować tym, że głośno i chętnie opowiadała dowcipy… na temat swojego ojca!

Traf chciał, że Monika Jaruzelska była akurat, wg pomponik.pl, po zakończeniu trzyletniego związku i czuła się samotna. Na początku miała podchodzić do znajomości z dystansem, jednak już po pierwszej randce lody zostały przełamane. Bogusław Linda często odwiedzał ukochaną w willi jej rodziców, jednak para była na tyle dyskretna, że nawet pan domu o wszystkim dowiedział się dopiero dziesięć lat później.

– Co do moje znajomości z Bogusiem – powiem tylko tyle, że ze wszystkich znanych mi mężczyzn jest najlepszym kompanem do wielogodzinnych leśnych wypraw, nawet w jesienne słoty. […] Bardzo Bogusia lubię i cenię, jako człowieka i aktora – czytamy w książce Towarzyszka Panienka.

Pomponik.pl podaje, że ich relacja została zakończona z powodu kolejnego romansu aktora. Młoda kobieta nie miała zamiaru tkwić w relacji, w której nie jest jedynym obiektem zainteresowania partnera. Dlatego postanowiła zakończyć znajomość. Oboje ułożyli sobie życie w nowych związkach – Linda z Lidią Popiel, a Monika Jaruzelska z Dariuszem Fedyniakiem, lekarzem i ojcem jej syna Gustawa.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

monika jaruzelska i bogusław linda

Monika Jaruzelska i Bogusław Linda kilkadziesiąt lat temu byli parą.

monika jaruzelska i bogusław linda

Para poznała się podczas studenckiej imprezy.

monika jaruzelska i bogusław linda

Na początku Bogusław Linda nie wiedział, że dziewczyna, którą poznał, jest córką generała Jaruzelskiego.

monika jaruzelska i bogusław linda

Ich związek trwał co najmniej rok i rozpadł się z powodu nowego romansu aktora.

monika jaruzelska i bogusław linda

Monika opowiedziała o łączących ich relacjach w swojej książce autobiograficznej Towarzyszka Panienka.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Robert Biedroń z partnerem jest prawie 17 lat. Kim jest Krzysztof Śmiszek?
  2. Brat Beaty Kozidrak odszedł nagle. Gwiazda bardzo to przeżyła
  3. Krzysztof Krawczyk o zdradach: „Skoro wszyscy to robią, to dlaczego nie ja”. Szczere wyznanie artysty
  4. Skórka od banana. 10 SEKRETNYCH zastosowań

źródła: wp.pl, pomponik.pl