Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Mixer odpowiada na zarzuty o przemoc wobec partnerki. Jak wygląda jego perspektywa?
Marcin Gałązka
Marcin Gałązka 22.12.2022 16:37

Mixer odpowiada na zarzuty o przemoc wobec partnerki. Jak wygląda jego perspektywa?

fot. Youtube/@mateuszkaniowski1373

Kilka dni temu była dziewczyna znanego Youtubera – „Mixera” oskarżyła go o stosowanie wobec niej przemocy. Mikołaj postanowił odnieść się do jej zarzutów.

Po odejściu ze słynnej „Ekipy” Magdziarz długo próbował odnaleźć swoją internetową tożsamość na nowo. Wydawało się, że nowa partnerka może okazać się przy tym bardzo pomocna, jednak rzeczywistość okazała się zupełnie inna.

Zarzuty Wiktorii o przemoc

Była partnerka „Mixera” na swoim instastory napisała, że od przeszło miesiąca nie są razem i bardzo trudno pogodzić się jej z rozstaniem pomimo tego, że była wobec niej stosowana przemoc zarówno psychiczna, jak i fizyczna.

Dodała także, że po rozstaniu Mikołaj się świetnie bawi i pisze to ku przestrodze innym dziewczynom. Jej zdaniem nie da go zmienić i apeluje o to by wzajemnie szanować się w relacjach.

Mixer odnosi się do zarzutów

W jednym ze swoich najnowszych odcinków z Mikołajem skontaktował się „Revo”. Popularny twórca poprosił go o odniesienie się do całej sprawy i skomentowanie słów Wiktorii.

Mikołaj odpisał, że post dziewczyny został dodany pod wpływem emocji po tym jak zadecydował o zerwaniu z nią relacji. Magdziarz dodał również, że następnego dnia porozmawiali i doszli do porozumienia.

Wiktoria po kilku godzinach od dodania instastory usunęła je z sieci co raczej potwierdza słowa „Mixera” o tym, że zarzuty były nieprawdziwe, a upublicznienie ich mocno impulsywne.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Amadeusz Ferrari wystosował apel do Andrzeja Dudy. Dramat masażystek z Tajlandii
  2. Fagata więcej nie zawalczy? Zdradza informacje
  3. Natsu kończy przygodę ze sportami walki? Ważne słowa influencerki

 

 

 

Tagi: Mixer Revo