Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Pamiętacie Pamelę z ,,Miodowych lat”? Niesłychane, jak dziś wygląda Agnieszka Różańska
Marta Kulik
Marta Kulik 02.01.2021 09:59

Pamiętacie Pamelę z ,,Miodowych lat”? Niesłychane, jak dziś wygląda Agnieszka Różańska

miodowe lata
Fot. Kadr z serialu Miodowe Lata, Polsat

Serial Miodowe lata do dziś cieszy się ogromną sympatią widzów, a odcinki kultowego serialu cały czas są powtarzane w telewizji. Poza głównymi bohaterami fanów zabawiają także postacie drugoplanowe. Pamiętacie Pamelę, piękną żonę pana Marszałka? Aktorka cały czas zachwyca.

Miodowe lata sprawiły, że usłyszała o niej cała Polska. Agnieszka Różańska, bo tak naprawdę nazywa się odtwórczyni roli Pameli Marszałek, przestała pojawiać się w telewizji, ale nie zrezygnowała z aktorstwa. Gdzie można ją zobaczyć?

Miodowe lata Pamela Marszałek

W serialu była jedyną taką bohaterką. W przeciwieństwie do żon głównych postaci żyła w luksusie i była nieco roztrzepana. Właśnie za ten powiew świeżości pokochali ją widzowie.

Inne gwiazdy Miodowych lat, w tym Cezary i Katarzyna Żak, zagrały później w Ranczu. Co się stało z Agnieszką Różańską po zakończeniu Miodowych lat? Aktorka skupiła się na pracy w teatrze.

Od 1995 roku jest aktorką Teatru Nowego w Poznaniu, występuje również na deskach Teatru Wielkiego im. Stanisława Moniuszki w Poznaniu oraz Romy w Warszawie. Po roku 2000 zaledwie kilka razy mogliśmy ją widzieć w telewizji.

Agnieszka Różańska zagrała niewielkie role w produkcjach takich jak O mnie się nie martw, Na noże, Agentki czy Lokatorzy. Pojawiła się też w filmach Ostra randka i 7 minut, gdzie wcieliła się w kobietę w windzie oraz recepcjonistkę.

Agnieszka Różańska. Jak dziś wygląda?

Agnieszka Różańska zawsze była piękną kobietą, dziś także wzbudza zachwyt. Nadal pozostaje szczupłą blondynką o ciepłym uśmiechu. Jedyną zmianą jest fakt, że gwiazda zaczęła nosić okulary. Te jednak zdecydowanie dodają jej uroku.

48-letnia aktorka niedawno udzieliła wywiadu, w którym przyznała, że rozważyłaby propozycję zagrania w kontynuacji Miodowych lat. Jak zaznacza, zwykle odmawia ról z jednego powodu:

Ja tylko odmówiłam parę razy zagrania w filmach, a mianowicie wtedy, kiedy usilnie próbowano mnie rozebrać. I nie udało się to. W związku z tym myślę, że może wzięłabym to pod uwagę – mówi w rozmowie z Otopress.

Jeśli chcecie wiedzieć, co słychać u serialowej Danki, czyli późniejszej Więcławskiej z Rancza, kliknijcie >tutaj<.

Zobacz zdjęcia i filmy:

miodowe lata

Agnieszka Różańska cały czas wygląda wspaniale.

Śpiew jest drugą pasją aktorki.

Aktorka udzieliła wywiadu dla Otopress.

Artykuły polecane przed redakcję Lelum: