Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Mikołaj Roznerski u boku tajemniczej kobiety na salonach. Kim jest piękna blondynka?
Kamil Olek
Kamil Olek 26.01.2022 09:11

Mikołaj Roznerski u boku tajemniczej kobiety na salonach. Kim jest piękna blondynka?

Mikołaj Roznerski
Fot. instagram.com/mroznerski

Mimo że od rozstania jednej z ulubionych par polskiego show-biznesu (potwierdzonego przez Adrianę Kalską kilkanaście dni temu) minęły zaledwie tygodnie, Mikołaj Roznerski nie próżnuje. Na premierze filmu „8 rzeczy, których nie wiecie o facetach” pojawił się bowiem w towarzystwie tajemniczej blondynki, która nie odrywała od niego wzroku.

Mikołaj Roznerski w nowym związku?

– Wypowiem się na ten temat raz i ostatni. Tak, to prawda. W połowie grudnia rozstaliśmy się z Mikołajem. […] Nasze prywatne drogi się rozeszły, jednak zawodowo nadal będziecie mogli nas oglądać na scenie i ekranie – napisała Kalska na Instagramie, ostatecznie potwierdzając doniesienia o zakończeniu trzyletniego związku z Roznerskim.

Wiele wskazuje na to, że aktor odnalazł jednak pocieszenie, okazją do pokazania światu tajemniczej nieznajomej stała się zaś premiera najnowszego filmu z jego udziałem – „8 rzeczy, których nie wiecie o facetach”.

Mimo że tożsamość blond przyjaciółki (?) aktora pozostaje nieznana, zachwyciła ona urodą, a także niebanalną stylizacją. Kobieta zdecydowała się bowiem na przedłużoną marynarkę, do której dobrała luksusową torebkę od Balenciagi.

Podczas wydarzenia para zapozowała do kilku zdjęć – na wykonanych ujęciach wyraźnie widać zaś, że towarzyszka Roznerskiego nie może oderwać od niego wzroku.

Fotografie z filmowej premiery udostępniła w mediach społecznościowych między innymi redakcja Jastrząb Post.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. „Pytanie na śniadanie”: Widzowie zaskoczeni zachowaniem prowadzącej. Co sobie myślała?
  2. Przed chwilą ogłoszono: kolejne gwiazdy wyrzucone z „Królowych życia”
  3. Piotr Gąsowski w centrum dramatycznych zdarzeń. Przyjechała straż