Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Mieli dla Rozenek niespodziankę. Zamarła, a później już tylko siedziała zmrożona
Jędrzej  Cięciel
Jędrzej Cięciel 15.04.2024 20:56

Mieli dla Rozenek niespodziankę. Zamarła, a później już tylko siedziała zmrożona

Małgorzata Rozenek-Majdan
Fot. KAPIF, Screen Instagram/DDTVN

Małgorzata Rozenek pojawiła się dzisiaj w Dzień Dobry TVN. Prowadzący, w ramach promocji zdrowego stylu życia, mieli dla niej… zimną niespodziankę. Wybrnęła z niej jednak, jak nas do tego przyzwyczaiła, z ogromną klasą.

Małgorzata Rozenek w Dzień Dobry TVN

Ciepły kwietniowy poranek i słońce za oknem. Dzień Dobry TVN, jak wiadomo, odbywa się bardzo wcześnie rano i gwiazdy lubią opowiadać o tym jak wcześnie trzeba wstawać, żeby pojawić się w telewizji śniadaniowej. A co jakby do wstawania o piątej rano, przed stosunkowo wcześnie rozpoczynającym się o tej porze roku świtem, dołożyć… wannę pełną lodu?

Małgorzata Rozenek-Majdan
Fot. KAPIF, Małgorzata Rozenek-Majdan
10+ NIEZNANYCH faktów o Małgorzacie Rozenek-Majdan Agata Młynarska "wygryzie" Małgorzatę Rozenek-Majdan? Postawiła sprawę jasno: "Szykuję coś fajnego"

Małgorzata Rozenek poświęciła się w celu promowania zdrowego trybu życia

Tak tak, na Małgorzatę Rozenek czekała wanna pełna lodowatej wody i kilka worków kostek lodu. Na szczęście najprawdopodobniej była o tym uprzedzona, ponieważ przygotowała nienaganny strój sportowy, dzięki któremu jak zawsze mogła z gracją i z klasą wybrnąć z sytuacji. Poprosiła koleżankę o przytrzymanie jej włosów i… weszła do środka.

Prowadzący nie ułatwił Małgorzacie Rozenek zadania

Małgorzata Rozenek usiadła z kamienną miną w wannie, widać było po wyrazie jej twarzy, że walczy ze sobą, ale z charakterystyczną dla siebie klasą wytrzymała. Prowadzący programu postanowił dorzucić jeszcze więcej lodu do wanny w dodatku zrzucając kostki lodu na jej gołe kolana. Nie omieszkał też dodać zabawnego komentarza: “Dobra koleżanka, trzyma włosy jak po dobrej imprezie”. Całość skończyła się uśmiechami na twarzach.

Ta zabawna sytuacja tak naprawdę pokazuje jeden ze sposobów na dbanie o zdrowie swojego układu krwionośnego. Regularne zimne kąpiele i “morsowanie” mogą bardzo pozytywnie wpływać na nasz organizm w dłuższym horyzoncie czasowym. Należy jednak pamiętać, aby nie przesadzać!

Agnieszka Włodarczyk pokazała synka. Małgorzata Rozenek: "Prześliczny"
Agnieszka Wodarczyk
Agnieszka Włodarczyk ma prześlicznego syna! Pochwaliła się jego zdjęciem w mediach społecznościowych, które zachwyciło internautów. W ciągu godziny zdobyło prawie 6 tysięcy polubień. Przed skomentowaniem jego urody nie powstrzymała się także Małgorzata Rozenek-Majdan.Agnieszka Włodarczyk kilka miesięcy temu został mamą małego Milana. Od tego czasu w pełni poświęca się macierzyństwu, co sprawia jej wiele radości. Aktorka docenia wspólne chwile i zależy jej, aby towarzyszyć synowi w jego codziennym rozwoju. Widać to chociażby po jej wpisach i zdjęciach na Instagramie.
Czytaj dalej
14-letni syn Małgorzaty Rozenek sam zaprojektował i uszył sobie spodnie. Efektem pochwalił się na Instagramie
Małgorzata Rozenek z dziećmi
Małgorzata Rozenek z dziećmi
Prywatnie Małgorzata Rozenek jest matką trójki dzieci14-letni syn prezenterki ma smykałkę do projektowania modyOstatnio pochwalił się najnowszą kreacją w sieciOpiekunowie nie omieszkali docenić jego starańMałgorzata Rozenek, żona byłego reprezentanta Polski w piłce nożnej, doczekała się łącznie trójki dzieci - chłopców Stanisława, Tadeusza i Henryka. Stanisław i Tadeusz urodzili się, gdy prezenterka była w poprzednim związku małżeńskim z aktorem Jackiem Rozenkiem; Henryk natomiast przyszedł na świat już po ślubie Małgorzaty Rozenek z Radosławem Majdanem. Ostatnio niemałej dumy przysporzyła “perfekcyjnej pani domu” najstarsza z pociech.
Czytaj dalej