Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Michał Szpak o TVP. Przykre, co spotkało go podczas pracy przy „The Voice”
Katarzyna Augustyniak
Katarzyna Augustyniak 11.12.2021 13:10

Michał Szpak o TVP. Przykre, co spotkało go podczas pracy przy „The Voice”

Michał Szpak
instagram.com/michal_szpakofficial

Michał Szpak udzielił długiego wywiadu Gazecie Wyborczej, w którym opowiedział o pracy w TVP. Przypomnijmy, że kilka miesięcy temu wokalista stracił kontrakt ze stacją. Okazuje się, że wielu jego byłych współpracowników nie zachowywało się wobec niego we właściwy sposób.

– […] jeśli ktoś zakazuje mi wejść na plan, bo mam tęczowe paznokcie, albo każe mi pokazywać podeszwy butów, to o czym rozmawiamy? – mówił w wywiadzie Szpak.

Michał Szpak w mocnych słowach o TVP

Michał Szpak przez kilka lat współpracował z publicznym nadawcą. Był m.in. trenerem w programie The Voice of Poland. Kilkakrotnie spotkał się z prezesem stacji Jackiem Kurskim i jak przyznał, jego zdaniem to człowiek z charyzmą, który nie zawsze mówi to, co tak naprawdę myśli.

Kurski jest bardzo charyzmatyczny, ma dobry speech. […] Moja drużyna kilka razy wygrała The Voice of Poland i też musiał w tym uczestniczyć, i mam wrażenie, że myśli co innego, niż mówi. Ale zauważyłem, że wielu na prawicy tak działa… – stwierdził Szpak.

Muzyk wspomniał również, że nie raz zdarzało mu się usłyszeć niemiłe rzeczy od innych pracowników, którzy np. wraz z nim zatrudnieni byli przy jednym programie. Od jednej osoby usłyszał, że ta nienawidzi go m.in. za sposób bycia, czy wygląd.

Przeżyłem podobną rozmowę z osobą, która była ze mną w jednym programie TVP, ale wcześniej nie dawała mi znać, że mnie nie akceptuje. I nagle usłyszałem: Nienawidzę cię. […] To była trudna rozmowa, ale w końcu przyznał mi, że jako ludzie – nie różnimy się.

Muzyk dodał, że kiedy został zwolniony z TVP, ucieszył się, bo miał już dość.

[…] Połowa rozrywkowego świata to osoby homoseksualne, które pracują również w TVP, a które – kiedy dawałem społeczności LGBT wsparcie – przychodziły i mówiły, że tak nie wolno.

Źródło: Jastrząb Post

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Niepojęte, kto pojawi się teraz w „M jak miłość”. Fani serialu mogą zdębieć
  2. Piekarczyk ujawnił, jaką dostanie emeryturę. Na widok kwoty opadły nam szczęki
  3. Biedrzyńska przekazała druzgocącą wiadomość o śmierci. „Odchodzą Ci najwięksi, najwspanialsi”