Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Michał Szpak w końcu pokazał swojego ojca. Fanom aż opadły szczęki „Dwa górskie Szpaki życzą dobrego dnia”
Natalia Andrejuk
Natalia Andrejuk 18.12.2020 08:17

Michał Szpak w końcu pokazał swojego ojca. Fanom aż opadły szczęki „Dwa górskie Szpaki życzą dobrego dnia”

Michał Szpak
fot. TRICOLORS/East News

Michał Szpak wyjechał z rodziną na wycieczkę w Tatry. Niedługo potem do mediów społecznościowych trafiło zdjęcie muzyka z wyjazdu. Na jednej z fotografii możemy zobaczyć, jak pozuje on razem ze swoim tatą. W tle widać piękne górskie szczyty. Nie ma jak z tatą na szlaku. Dwa górskie Szpaki życzą dobrego dnia — napisał na Facebooku.

Wiedzieliście jak wygląda tata popularnego i uwielbianego artysty, który zaszedł tak daleko podczas konkursu Eurowizji? Jeśli nie to ostatnio Michał Szpak dał ku temu idealną okazję.

Michał Szpak pokazał tatę

Michał Szpak jest jednym z najbardziej znanych polskich artystów. Od lat jest aktywny na scenie, a jego twarz możemy zobaczyć również podczas odcinków programu TVP The Voice of Poland, w którym jest jednym z trenerów wokalnych.

Z pewnością ostatnio piosenkarz miał sporo na głowie, ponieważ 5 grudnia odbył się finał wspomnianego wyżej programu muzycznego. 11 edycję wygrał właśnie jeden z jego podopiecznych — KrystianOchman.

Po burzliwym finale Michał Szpak postanowił nieco się zrelaksować i udał się na rodzinny wypad w polskie góry. Nie od dzisiaj wiadomo, że artysta ma dobry kontakt ze swoją rodziną. Postanowił podzielić się zdjęciami ze śnieżnych Tatr.

Michał Szpak wyjechał z rodziną w góry

Kiedy tylko napięty grafik Michała Szpaka na to pozwala, artysta często odwiedza rodzinne Jasło (woj. podkarpackie), aby zobaczyć się z tatą oraz rodzeństwem. Michał ma dwie siostry oraz brata.

Niestety, ale mama piosenkarza odeszła w 2015 roku, ponieważ była poważnie chora. Pomimo tego cała piątka stale dba o to, aby być ze sobą w dobrym kontakcie i utrzymywać ciepłe stosunki.

W mediach społecznościowych artysty można zobaczyć inne nagrania oraz zdjęcia z wyjazdu. Widać, że świeże górskie powietrze dobrze mu robi, a czas spędzony z rodziną z pewnością pozwala mu się zrelaksować.

Na Instagramie jednej z jego sióstr, Ewy, również pojawiło się rodzinne zdjęcie. Na fotografii ona i Michał siedzą po turecku na skutym lodem Morskim Oku w Dolinie Rybiego Potoku.

Widać, że rodzeństwo również trzyma się bardzo blisko, ponieważ jeden z dodanych przez nią hasztagów brzmi „Kocham cię najmocniej” oraz żartobliwe „Szpaki robaki”. Z kolei na Instagramie Michała pojawiło się bardzo podobne zdjęcie, które podpisał „Rodzinny czas” i dodał uśmiechniętą buźkę.

Co myślicie o rodzinie Szpaków? Uważacie, że Michał jest podobny do swojego taty lub siostry? Poniżej możecie zobaczyć ich wspólne zdjęcia. Trzeba przyznać, że górskie zimowe widoki zapierają dech w piersiach.

Zobacz zdjęcia:

Michał Szpak

Michał Szpak pochwalił się zdjęciem z tatą.

Michał Szpak

Również jego siostra dodała zdjęcie z wokalistą.

Michał Szpak

Trzeba przyznać, że widoki są zniewalające.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródła: Instagram, Facebook