Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Roksana Węgiel w mocnych słowach odpowiedziała Michałowi Szpakowi. 14-latka potrafi postawić na swoim
Martyna Szabłowska
Martyna Szabłowska 14.10.2019 18:21

Roksana Węgiel w mocnych słowach odpowiedziała Michałowi Szpakowi. 14-latka potrafi postawić na swoim

Roksana Węgiel
youtube.com@Eska

Michał Szpak znany jest nie tylko ze swoich odważnych stylizacji, ale i mocnych i stanowczych wypowiedzi. Tym razem na jego słowa zareagowała Roksana Węgiel – 14-latka odpowiedziała starszemu muzykowi i postawiła na swoim. Czy będziemy świadkiem nowego konfliktu w show-biznesie?

Michał Szpak po raz kolejny wzbudził kontrowersję. Tym razem swoją wypowiedzią na temat programu The Voice Kids sprowadził na siebie gniew dwóch nastolatek. Muzyk stwierdził, że program odbiera uczestnikom dzieciństwo. Roksana Węgiel postanowiła mu odpowiedzieć w mocnych słowach.

Michał Szpak skrytykował The Voice Kids

Michał Szpak postanowił wypowiedzieć się na temat programu szukającego utalentowanych wokalistów wśród dzieci. Zapytany o opinię na temat programu powiedział w rozmowie z WP:

– To jest trudny, temat. Te dzieci mają ogromny talent, tylko że zabiera im się dzieciństwo i to jest bardzo kontrowersyjne dla mnie. – wyznał gwiazdor.

Michał Szpak i jego wypowiedź zmusiła zeszłoroczną uczestniczkę show, Wiki Gabor, do reakcji, która zaprzeczyła słowom Michała Szpaka. Teraz wtóruje jej też Roksana Węgiel:

To jest nieprawda, że The Voice Kids zabiera dzieciństwo. Jest to cudowna przygoda. Polecam każdemu, kto kocha śpiewać — Roksana Węgiel broni programu TVP.

Michał Szpak i jego krytyka nie dotknęły Roksany Węgiel. Młoda gwiazda wymieniła też liczne zalety programu:

Czułam się tam jak w domu. Panowała cudowna atmosfera. Ludzie byli niesamowici. Trafiła nam się super ekipa. Miałam okazję poznać tam niesamowite osoby: Edytę Górniak, Tomsona i Barona, Dawida Kwiatkowskiego. Super przeżycie — podsumowała Roxie.

Roksana Węgiel Michał Szpak

Roksana Węgiel: The Voice Kids

Roksana Węgiel zwyciężyła pierwszą edycję The Voice Kids. Dzieciaki chwalą się tam swoim ponadprzeciętnym talentem wokalnym i walczą ze sobą o 50 tysięcy złotych i możliwość wydania profesjonalnego singla.

Roksana Węgiel również wygrała Konkurs Piosenki Eurowizji dla Dzieci, w którym reprezentowała Polskę. Jej dokładnymi śladami podąża inna młoda gwiazda, jedenastoletnia Wiki Gabor, która doszła do finału drugiej edycji The Voice Kids i będzie reprezentowała Polskę w tym samym międzynarodowym konkursie.

Michał Szpak reprezentował Polskę w wersji konkursu Eurowizji dla dorosłych, ale nie uzyskał tak wysokiego miejsca jak Roksana. To jednak nie koniec podobieństw między ich karierami. Piosenkarz również zaczął swoją przygodę na estradzie od występu w talent show. Michał Szpak także był jurorem w wersji programu The Voice dla dorosłych.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

michał szpak

Michał Szpak uważa, że program The Voice Kids odbiera dzieciom dzieciństwo.

Roksana Węgiel Michał Szpak

Roksana Węgiel mocno odpowiedziała na krytykę programu.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Wyborcy opozycji mogli przez pomyłkę oddać nieważne głosy. Wszystko przez głupi błąd
  2. Przez 10 lat starała się o dziecko. Gdy wreszcie jej się udało, lekarz przyznał, że popełnił fatalny błąd
  3. Agata Duda zadała szyku podczas wyborów parlamentarnych. Takiej kreacji nie powstydziłaby się księżna Diana
  4. Kot opiekuje się dziewczynką z autyzmem. Spędzają razem każdą wolną chwilę
  5. Wielka miłość Foremniak nie żyje. Wspomnienia gwiazdy wróciły przez syna Darii Trafankowskiej, którą też zabrała nagła śmierć
  6. To miał być ślub jak z marzeń, ale fatalna pomyłka księdza wszystko zrujnowała. Teraz rozpaczliwie próbują wszystko odkręcić