Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Michał Piróg wyznał o myśli o gwiazdach programu ,,Dance Dance Dance”. ,,Jestem w szoku”
Karol Osiński
Karol Osiński 17.02.2021 12:17

Michał Piróg wyznał o myśli o gwiazdach programu ,,Dance Dance Dance”. ,,Jestem w szoku”

Michał Piróg
fot. TRICOLORS/East News

Już wkrótce wystartuje trzecia edycja tanecznego show Telewizji Polskiej Dance Dance Dance. Wczoraj został ogłoszony pełny skład jury programu, w którym zasiądą: Agustin Egurrola, Ida Nowakowska i Joanna Jędrzejczyk. Fakt ten nie umknął Michałowi Pirógowi, który nie ukrywał swojego zdziwienia z uczestnictwa pierwszej wymienionej dwójki jurorów – Jestem w szoku – napisał na swoim Instagramie, dodając wiele krytycznych słów.

Michał Piróg kojarzy się fanom przede wszystkim z popularnym programem You Can Dance, gdzie wraz z Agustinem Egurrolą i Idą Nowakowską zasiadał w składzie jury. Tancerka od dawna jest związana z TVP, z kolei choreograf dopiero, co do niej dołączył. Piróg w ostrych słowach skomentował decyzję Egurroli.

Skład Dance Dance Dance 3

Wczoraj ekipa produkcyjna tanecznego show TVP Dance Dance Dance przedstawiła pełny skład jury, który będzie oceniać uczestników trzeciej edycji programu. Ku zdziwieniu wielu ludzi okazało się, że jednym z nich będzie kojarzony głównie z TVN Agustin Egurrola. Obok niego zasiądą doświadczona tancerka Ida Nowakowska, oraz mistrzyni świata w formule MMA, Joanna Jędrzejczyk.

W programie doszło do wielu zmian. Przede wszystkim zrezygnowano z usług Tomasza Kammela w roli prowadzącego, który radził sobie na tym stanowisku bardzo dobrze. Jego miejsce zajęli prezenterzy programu Pytanie na śniadanie Małgorzata Tomaszewska i Aleksander Sikora.

Inną szokującą wiadomością było odsunięcie z roli jurorki Anny Muchy, która pracuje dla Telewizji Polskiej od 2003 roku za sprawą dołączenia do popularnego serialu M jak miłość. Jednak głównymi gwiazdami produkcji są oczywiście uczestnicy.

W nadchodzącej edycji jurorzy oceniać będą występy: Pawła Bodziannego i Marty Paszkin, Roberta El Gendy’ego i Małgorzaty Opczowskiej, Roksany Węgiel i Oliwii Górniak, Anny Matysiak i Stanisława Karpiel-Bułecki, Olgi Łasak Pawła Cieślaka, oraz Damiana Kordasa i Oli Nowak.

Michał Piróg krytykuje jurorów Dance Dance Dance 3

Fakt, że Agustin Egurrola i Ida Nowakowska zasiądą w jury tanecznego show TVP nie umknął Michałowi Pirógowi, który postanowił krytycznie wypowiedzieć się na ten temat w mediach społecznościowych. Określił zachowanie swoich kolegów balem reżimowej telewizji.

– […] Aż jestem w szoku, że połowa tego składu wybrała się na bal reżimowej telewizji. Mówiąc: „to tylko rozrywka” – pisze Michał Piróg na swoim Instagramie.

Następnie postanowił zaznaczyć, że są to jedynie jego odczucia, jednak dodał do tego bardzo wymowne porównania, z których nietrudno się domyślić, o co mogło dokładnie chodzić.

Oczywiście to moje subiektywne odczucia. Każdy robi, co chce i podejmuje dobre dla siebie decyzje. Jedni uprawiają seks, bo kochają partnera/partnerkę, inni, bo kochają seks a inni, bo kochają pieniądze – zakończył Michał Piróg.

Co sądzicie o słowach Piróga?

Zobacz zdjęcia:

Michał Piróg

Michał Piróg w krytycznych słowach odniósł się do jurorów programu Dance Dance Dance.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Michal Pirog (@michalpirog)

Na swoim Instagramie zamieścił bardzo wymowny wpis.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: radiozet.pl