Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Michał Milowicz trafił do szpitala. Jest prośba o wsparcie, „trzymajcie kciuki”, aktor jest hospitalizowany
Michał Fitz
Michał Fitz 04.01.2023 18:49

Michał Milowicz trafił do szpitala. Jest prośba o wsparcie, „trzymajcie kciuki”, aktor jest hospitalizowany

Michał Milowicz
instagram.com/michal_milowicz

Michał Milowicz przez wiele lat swojej kariery zaskarbił sobie sympatię pokaźnej grupy fanów. Ci mogli się nieźle zmartwić, gdy zobaczyli ostatnie zdjęcie, które aktor opublikował w mediach społecznościowych. Widać, że leży w szpitalu.

W opisie fotografii artysta nie tylko poprosił o mentalne wsparcie, ale także wytłumaczył, dlaczego znalazł się w tym miejscu.

Michał Milowicz w szpitalu

Ewidentnie zmęczona twarz, szpitalny anturaż i wenflon w ręce Michała Milowicza z pewnością zaskoczyły jego fanów. Ci, którym ciśnienie z tego powodu podskoczyło, szybko mogli się uspokoić, czytając zamieszczone obok zdjęcia wyjaśnienia aktora.

Mężczyzna faktycznie leży w szpitalu i naprawdę przeszedł operację, ale nie doznał żadnego nagłego wypadku. Nic też nie zagraża jego zdrowiu. Został poddany zabiegowi na biodro, dzięki któremu z czasem stanie się sprawniejszy niż wcześniej. Póki co jednak czeka go długa rekonwalescencja.

– Trzymajcie kciuki za rehabilitację, abym jak najszybciej mógł wrócić do Was i na deski teatru — poprosił artysta.

Choć wygląda na przemęczonego, po wpisie widać, że jego psychika po zabiegu jest w świetnej kondycji. Milowicz zakończył post w zabawny sposób, nawiązując do jednej ze swoich aktorskich kreacji, postaci Bolca.

Nie jest lekko, ale przecież „Chłopaki nie płaczą”. „CocoJambo i do przodu”!

Michał Milowicz otrzymał wsparcie

Michał Milowicz prosił o nieco otuchy, ale sam chyba nie spodziewał się, jak wiele jej dostanie. W sekcji komentarzy pod postem pojawiło się mnóstwo życzeń powrotu do zdrowia. Wśród wspierających Milowicza osób poza fanami znaleźli się chociażby Misiek Koterski i Kasia Ucherska.

– Szybkiego powrotu Panie Michale do zdrówka — życzy jedna z obserwujących.

– Trzymaj się dzielnie! — czytamy w kolejnym, życzliwym komentarzu.

Zobacz post:

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Michal Milowicz (@michal_milowicz)

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

    1. Odetchnij w końcu pełną piersią. Znamy sprawdzone sposoby
    2. Uporczywy problem zniknie. Wystarczy zrobić jedną rzecz
    3. Internauci reagują na tęczowe opaski w TVP. „Żeby goście z zagranicy musieli promować normalność”