Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Melania Trump w szpitalu. Miała poważną operację
Redakcja Lelum
Redakcja Lelum 15.05.2018 13:43

Melania Trump w szpitalu. Miała poważną operację

Melania Trump
youtube.com

Wiadomość z ostatniej chwili. Żona prezydenta USA, Melania Trump trafiła do szpitala! W szpitalu przeszła operację, która niedawno się zakończyła. Według informacji z zachodnich mediów pierwsza dama będzie teraz przechodzić rekonwalescencję. 

O operacji pierwszej damy, jako pierwsza poinformowała jej rzeczniczka prasowa Stephanie Grisham. Kobieta wyjaśniła, że Melania Trump musiała przejść zabieg z powodu choroby nerki. Wszystko się powiodło.

Melania Trump w szpitalu

Żona prezydenta Stanów Zjednoczonych musiała przejść zabieg embolizacji. Polega on na odcięciu dopływu krwi do niektórych mięśniaków i tętniaków. Nie do końca jest jasne, co spowodowało chorobę żony Donalda Trumpa. Na szczęście jak wynika z informacji podanych przez rzeczniczkę prasową, wizyta w szpitalu – powiodła się.

– Pierwsza dama USA Melania Trump przeszła zabieg chirurgiczny w związku z łagodną dysfunkcją nerki i przez tydzień pozostanie w szpitalu Walter Reed National Military Medical Center w Waszyngtonie – powiedziała Grisham.

–  Zabieg się udał i przebiegł bez komplikacji. Pierwsza dama oczekuje na powrót do zdrowia, by móc kontynuować swą pracę na rzecz dzieci. – dodała rzeczniczka.

Melania Trump biografia

Melania Trump ma 48 lat, pierwsza dama urodziła się na terenie dawnej Jugosławii. Jej prawdziwe imię i nazwisko brzmi Melanija Knavs.

Karierę modelki rozpoczęła w wieku zaledwie 16 lat. Po dwóch latach podpisała kontrakt z agencją modelek w Mediolanie, później wyjechała do Paryża, gdzie kontynuowała swoją karierę. Jej zdjęcia mogliśmy oglądać w Vogue, Harper’s Bazaar, InStyle czy New York Magazine. W 2000 roku wzięła udział w rozbieranej sesji dla brytyjskiego wydania GQ, sesja odbyła się w prywatnym odrzutowcu, który należał do… Donalda Trumpa!

Ze swoim przyszłym mężem poznali się w 1998 roku, na imprezie w słynnym Kit Kat Club położonym na Times Square. Para zakochała się w sobie, ale dopiero w styczniu 2005 roku wzięli ślub. Na ślubie pojawiło się wiele osobistości ze świata mediów i polityki, na liście byli między innymi byli Hillary i Bill Clinton. W marcu 2006 roku urodził się im syn, Barron Trump.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Syn gwiazdora disco polo trafił do aresztu! „Ojciec lubi zielone oczy, a syn marihuanę”
  2. Michał Szpak CIERPI. Nie może pogodzić się z utratą ukochanej kobiety
  3. Co się z nią stało?! „Halinka” z Kiepskich błyskawicznie straciła 15 kilo, znika w oczach

źródło: pikio.pl, wikipedia.pl

Powiązane
Eurowizja Marcin Mroziński
Kto w poprzednich latach reprezentował Polskę na Eurowizji?