Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Królowa Elżbieta jest wściekła. Meghan Markle już złamała zasady
Kamil Ciszek-Skwierczyński
Kamil Ciszek-Skwierczyński 28.05.2018 14:20

Królowa Elżbieta jest wściekła. Meghan Markle już złamała zasady

Meghan Markle
Facebook.com

Uroczysty książęcy ślub mamy już za sobą. Tej uroczystości przyglądał się cały świat. Mało kto wie, ale wejście do rodziny królewskiej to nie tylko prestiż, wpływy, sława i pieniądze. Brytyjska monarchia ma restrykcyjny kodeks postępowań, do którego muszą stosować się wszyscy członkowie rodziny królewskiej do której kilka dni temu oficjalnie dołączyła Meghan Markle.

To, co zrobiła Meghan tuż po ślubie wskazuje, że trudno będzie jej przestrzegać królewskiej etykiety. Królowa, według doniesień brytyjskich tabloidów, jest wściekła. Niewielu pamięta, że zachowanie członków rodziny królewskiej objęte jest bardzo restrykcyjnym protokołem. To, co wypada zwykłemu obywatelowi może być nie do końca mile widziane w zachowaniu członka rodziny królewskiej. Dlatego też Meghan Markle została zmuszona do robienia rzeczy, które do tej pory bez wątpienia były jej codziennością.

Meghan Markle złamała zasady

Księżna Meghan już w dniu swojego ślubu złamała restrykcyjne zasady królewskiego protokołu. Zaskoczyło to nie tylko obserwatorów, ale również samego księcia Harry’ego. Chodzi o gest, na który ośmieliła się księżna podczas wsiadania do sportowego auta Harry’ego. Księżna siedząc już w samochodzie, nachyliła się ku drzwiom kierowcy i… otworzyła je księciu Harry’emu.

Ten drobny wydawałoby się gest to złamanie królewskiej netykiety. Nie przystoi bowiem, aby księżna otwierała drzwi przed księciem. Bez wątpienia gest księżnej został odnotowany na dworze a konserwatywna królowa Elżbieta nie przyjęła go z zadowoleniem.

Meghan Markle bez wątpienia chce być księżną XXI wieku. Znana jako postępowa feministka będzie walczyć ze skostniałymi zasadami królewskiej rodziny. Czy spotka się to z ostrą reakcją królowej Elżbiety? Dowiemy się o tym już wkrótce.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Polski piosenkarz nie żyje. Nagła śmierć zaskoczyła wszystkich
  2. Żenadometr eksplodował! Justyś Żyła pobiła rekord obciachu jednym wpisem
  3. Dramat Beaty Tadli. Dzień Matki spędziła w szpitalu
  4. Córka Gessler szczerze o swoim zaburzeniu psychicznym. Wstrząsające wyznanie
  5. Mama Michała Wiśniewskiego napisała książkę. Ujawnia przerażające sekrety syna
  6. Maryla Rodowicz szokuje! „W pani wieku to nie wypada”
Powiązane
Quiz, jak wiele pamiętasz ze szkolnych lat
Pytania ze szkoły podstawowej. Ile zostało ci w głowie? Sprawdź, czy odpowiesz na wszystkie pytania