Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Meghan Markle nagle wydała książkę. Szykuje się prawdziwy hit
Karol Osiński
Karol Osiński 04.05.2021 22:40

Meghan Markle nagle wydała książkę. Szykuje się prawdziwy hit

Meghan Markle
fot. Rex Features/East News

Meghan Markle po raz kolejny postanowiła zaskoczyć wszystkich swoich fanów. Słynna aktorka, a prywatnie małżonka księcia Harry’ego wydała książkę dla dzieci pt. Ławka. W mediach społecznościowych pojawiła się okładka wydanej przez księżną pozycji. To będzie istny hit sezonu!

Popularność Meghan Markle sięga każdej części globu, a udzielony kilka miesięcy temu wywiad dla Oprah Winfrey tylko podkręcił sprawę. Książka, którą postanowiła wydać bez wątpienia rozejdzie się niczym świeże bułeczki.

Meghan Markle wydała książkę

Prawdopodobnie nikt nie spodziewał się takiego przebiegu zdarzeń. Na Instagramie brytyjskiego dziennikarza Richarda Edena pojawiła się publikacja okładki książki, której autorką jest Meghan Markle, a jej tytuł brzmi Ławka.

Księżna wcześniej nie dawała żadnych oznak, że przygotowuje się na taki ruch, dlatego pozytywnie zdziwienie jest jak najbardziej na miejscu. Wydana przez Meghan pozycja miała być inspirowana relacją jej synka Archiego i małżonka, Harry’ego.

Markle miała inspirować się szczególną więzią między ojcem a synem, jaką dostrzegła oczami matki. Porusza w niej wątek miłości, opiekuńczości, a także budowanej silnej relacji, która przetrwa przez wiele lat. Mówi nam także, że uczucie to może nabierać różnych kształtów i być pokazywana na wiele sposobów.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Portal Jastrząb Post donosi, że została zilustrowana przez artystę Christiana Robinsona, a zostanie opublikowana przez Random House Children’s Books 8 czerwca 2021 roku.

Meghan Markle o swojej książce

Księżna miała powiedzieć kilka słów na temat pozycji, która już wkrótce ujrzy światło dzienne. Poinformowała, że pierwotnie miał być to wiersz, który napisała dla Harry’ego z okazji Dnia Ojca, jednak później przeistoczył się w piękną historię. Miała wspomnieć także pracę z Christianem Robinsonem.

Christian nakładał na siebie piękne i eteryczne ilustracje akwarelowe, które oddają ciepło, radość i komfort relacji między ojcami i synami ze wszystkich środowisk; ta reprezentacja była dla mnie szczególnie ważna, a Christian i ja pracowaliśmy dokładnie, aby zobrazować tę szczególną więź bardzo wszechstronnie – cytuje słowa Meghan Markle portal Jastrząb Post.

Warto dodać, że to nie pierwsze doświadczenie małżonki księcia Harry’ego w roli pisarki. Jakiś czas temu prowadziła także blog, który nosił nazwę The Tig. Serwis dodaje, że księżna wyraziła nadzieję, iż książka zostanie zrozumiana jednakowo przez wszystkie rodziny.

W komentarzach pod zdjęciem okładki książki Markle pojawiło się wiele komplementów. Wielu ludzi wyraziło chęć do jej nabycia i przeczytania. Dołączacie do tego grona?

Zobacz zdjęcie:

Meghan Markle wydaje książkę pt. Ławka.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: jastrzabpost.pl