Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Meghan Markle nie radzi sobie z rolą księżnej. Ma dość!
Barbara Ruppel
Barbara Ruppel 20.09.2018 13:04

Meghan Markle nie radzi sobie z rolą księżnej. Ma dość!

Rodzina Królewska
Fot.imdb.com / kadr z serialu Suits

Meghan Markle od kilku miesięcy jest oficjalnie członkinią brytyjskiej Rodziny Królewskiej. Nie od dziś wiadomo, że życie w Pałacu Buckingham nie należy do najłatwiejszych. Jak Meghan radzi sobie z trudną rolą księżnej?

W ciągu ostatnich miesięcy nazwisko Meghan Markle nie schodzi z pierwszych stron gazet i plotkarskich portali. Wszyscy chcą wiedzieć jak radzi sobie zwykła amerykańska dziewczyna w świecie etykiety i sztywnych zasad.

Meghan Markle nie radzi sobie jako księżna?

Życie pod czujnym i stanowczym okiem królowej Elżbiety musi być bardzo stresujące — ciągłe nakazy, zakazy, przestrzeganie etykiety i nadwornego protokołu — życie księżnej wcale nie jest usłane różami, nie wypełniają go uroczyste bale do rana i beztroska zabawa. Bycie częścią brytyjskiej Rodziny Królewskiej to ciężka praca przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Łatwo przewidzieć, że pochodząca ze zwykłej, amerykańskiej rodziny Meghan, musi czuć się przytłoczona swoją nową rolą — przynajmniej na początku. Jak donosi serwis Life&Style nowa księżna Sussex nie do końca radzi sobie z byciem członkiem Rodziny Królewskiej:

– Czuje, jakby każdy jej ruch był krytykowany, gdy próbuje dostosować się do królewskiego życia. Ona rozpaczliwie potrzebuje trochę wolnego. – zdradza osoba z otoczenia Meghan Markle.

Wcale nas to nie dziwi. To dla niej zupełnie nowy świat i nawet będąc aktorką, Meghan nie wszystko może „zagrać”— prawdziwe życie z królową Elżbietą pod jednym dachem i ciągła kontrola żony księcia Harry’ego na pewno negatywnie odbije się na Meghan Markle. Już kilkakrotnie doszło do incydentów z udziałem księżnej Sussex, gdzie Rodzina Królewska była zatrwożona i zniesmaczona jej zachowaniem. Każdy członek brytyjskiego dworu musi bardzo uważać na to, co mówi i na to, co robi. Dostosowanie się do wymogów brytyjskiej korony kosztuje żonę księcia Harry’ego sporo nerwów.

Meghan Markle chce uciec?

Meghan Markle i książę Harry niedługo rozpoczynają oficjalną podróż po Australii — daleko od Anglii i surowego spojrzenia królowej Elżbiety. Według osoby z otoczenia Meghan, młodzi małżonkowie już doliczają dni do wyjazdu. Nie mogą doczekać się „wakacji”. Myślicie, że wyjazd do Australii pomoże Meghan Markle?

ZOBACZ ZDJĘCIA:

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”3″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_imagebrowser” ajax_pagination=”1″ order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

ZOBACZ TEŻ:

  1. Kolor ubrania ma znaczenie! Żółte spowoduje, że więcej zarobimy, a szary postarzy
  2. Frytki z batatów dostępne w McDonald’s! Skusicie się?
  3. TATT dotknęło aż 11 milionów Polaków. Wypala nas od środka

źródło: kozaczek.pl