Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Wszyscy myśleli, że Meghan Markle jest w ciąży. Niestety, doszło do tragedii: ”Poczułam ostry skurcz. Upadłam na podłogę”
Karol Osiński
Karol Osiński 25.11.2020 22:07

Wszyscy myśleli, że Meghan Markle jest w ciąży. Niestety, doszło do tragedii: ”Poczułam ostry skurcz. Upadłam na podłogę”

Meghan Markle
fot. SplashNews.com/East News

Meghan Markle od początku roku nie pełni już obowiązków księżnej Sussex. Wraz z mężem Harrym postanowili przeprowadzić się za ocean. Jeszcze przed przeprowadzką brytyjskie media spekulowały, że księżna jest w ciąży, jednak oficjalnego potwierdzenia nie było. Okazuje się, że w życiu byłej pary książęcej doszło do wielkiej tragedii – Poczułam ostry skurcz. Upadłam na podłogę – napisała dla New York Times Meghan Markle.

Była księżna postanowiła napisać długi artykuł w dzienniku New York Times, w którym podzieliła się szczególnie bolesną historią ze swojego życia. Okazuje się, że w lipcu 2020 roku małżonka Harry’ego poroniła. Do tego wyjątkowo przykrego zdarzenia doszło, kiedy zmieniała pieluchę swojemu pierworodnemu dziecku.

Meghan Markle poroniła

Była para książęca mieszkając jeszcze w Wielkiej Brytanii, niechętnie udzielała wywiadów i raczej stroni od dziennikarzy. Jednak po przeprowadzce za ocean zmienili nieco podejście. Kiedyś postanowili wspólnie zgodzić się na rozmowę dla jednej ze stacji telewizyjnych, w którym pochwalili się swoim sielankowym życiem z dala od medialnego szumu.

Okazuje się jednak, że nie zawsze było kolorowo. Ten rok przyniósł byłej parze książęcej bardzo przykre wspomnienie, jakim było poronienie Meghan. Swoją historią podzieliła się w New York Times, gdzie specjalnie z tego powodu napisała długi artykuł, który w szybkim tempie podłapały światowe media.

Meghan wspomina swoją historię pisząc:

Poczułam ostry skurcz. Upadłam na podłogę z Archiem w ramionach, nucąc kołysankę, aby uspokoić nas oboje, radosną melodię całkowicie kontrastującą z moim poczuciem, że coś jest nie tak – napisała Meghan Markle.

Następnie dodała, że miała świadomość najgorszego.

– Kiedy ściskałam moje pierworodne dziecko, wiedziałam, że tracę drugie – wyznaje była księżna.

  1. Znaki zodiaku kobiet, na których widok faceci szaleją. Są zjawiskowo piękne i czarujące
  2. Z ostatniej chwili: nowe wytyczne dla żłobków i przedszkoli. Ważne zmiany, trzeba wiedzieć
  3. Nie żyje aktor znany z ”Na dobre i na złe”, ”U pana Boga w ogródku” i wielu innych. Wiadomość przekazał ZASP

Meghan Markle utrata ciąży

Meghan Markle przyznała, że do utraty ciąży doszło pewnego lipcowego dnia, który nie zwiastował niczego nadzwyczajnego. Rozpoczęła go od spełnienia swoich codziennych obowiązków, jednak podczas zmiany pieluchy poczuła ból, który był zwiastunem najgorszego.

Kilka godzin później leżałam w szpitalu, trzymając męża za rękę. Czułam lepkość jego dłoni i całowałam knykcie, mokre od naszych łez – wspomina rozgoryczona Meghan.

Następnie dodała, że widziała, jak serce jej męża Harry’ego rozpada się na kawałki. Po chwili była księżna wyznała w swoim artykule, że utrata dziecka jest dla wielu wręcz nie do zniesienia, jednak mało kto o tym mówi.

Utrata dziecka oznacza żałobę niemalże nie do zniesienia, doświadcza jej wielu, jednak mówią tak nieliczni. W bólu spowodowanym naszą stratą odkryłam, że w pomieszczeniu na 100 obecnych kobiet od 10 do 20 cierpiało z powodu poronienia – zaznacza małżonka Harry’ego.

Mało kto spodziewał się po byłej księżnej tak szczerego wyznania, jednak to tylko świadczy, jak szczerą i odważną jest osobą.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Meghan Markle

Meghan Markle zdecydowała się na bardzo przykre wyznanie.

meghan markle

Okazuje się, że w lipcu 2020 roku była księżna poroniła.

Meghan Markle

Była księżna przyznała, że było to jedno z najtragiczniejszych wydarzeń w jej życiu.

ZOBACZ TAKŻE W NASZYCH SERWISACH:

  1. Zaraz się zacznie, Jackowski nie ma wątpliwości. Jasnowidz widzi ogromną zmianę na ulicach
  2. Wyrzucili psa z 8. piętra, niestety zginął. Grozi im do 5 lat więzienia, odpowiednia kara?
  3. Minister zdrowia przekazał smutną wiadomość dla wielu rodzin. Chodzi o ferie
  4. Rzeczniczka ofiary o Dominicu z ”Top model”: ”podpisali się swoimi imionami na jej ciele, gdy dziewczyna była nieprzytomna”
  5. Weszła do łazienki, gdy był w niej mąż i zamarła. Natychmiast kazała mu się wynosić z domu
  6. Już wiadomo, kto napadł na azyl 16-letniego Nikodema. Nieletni sprawca wymordował wszystkie zwierzęta
  7. Adam Małysz mieszka w prawdziwym pałacu. Dom za miliony złotych, pławi się w luksusach

Źródło: pudelek.pl