Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Mąż Izabeli Janachowskiej to multimilioner. Zarabiał na rzeczy, którą każdy z nas ma w swoim domu
Marta Kulik
Marta Kulik 08.08.2020 21:51

Mąż Izabeli Janachowskiej to multimilioner. Zarabiał na rzeczy, którą każdy z nas ma w swoim domu

izabela janachowska tvn style
fot. instagram.com / izabelajanachowska

Izabela Janachowska: Krzysztof Jabłoński jest człowiekiem sukcesu. Zaczynał jako pracownik niewielkiej firmy, a dziś jest współwłaścicielem przedsiębiorstwa o astronomicznych przychodach. Okazuje się, że mąż gwiazdy zainteresował się też… pasją żony i to dzięki temu obecnie zarabia krocie.

Mąż Izabeli Janachowskiej jest milionerem. Juz wiele lat temu zajął się nietypową branżą, przy czym dorobił się fortuny. Jakiś czas temu zmienił jednak priorytety i zainwestował w zupełnie nowy biznes. Ma ogromny potencjał!

Kim jest mąż Izabeli Janachowskiej?

Mąż Izabeli Janachowskiej jest przedsiębiorcą i dawnym właścicielem wytwórni świec Korona w Wieluniu, które w większości były eksportowane. Firma założona ponad 25 lat temu przyniosła mężczyźnie miliony, a on stał się rekinem biznesu. Od 2018 roku Krzysztof Jabłoński nie jest już związany z Koroną.

Mąż gwiazdy sprzedał firmę zagranicznym inwestorom i przez kilka miesięcy odpoczywał, aby zająć się czymś nowym. Zaczynał jednak w zupełnie innej branży, która nie przynosiła mu oczekiwanych zarobków. Wiele lat temu Krzysztof Jabłoński był… mechanikiem samochodowym. Szybko awansował i stał się współwłaścicielem warsztatu. Praca nie spełniała jego oczekiwań, dlatego postawił na własny interes.

  1. Fatalna wiadomość, Stan Borys bardzo się boi. Nic nie może zrobić
  2. Ogromna radość w rodzinie Kwaśniewskich. Najnowsze doniesienia o córce pary i jej mężu mogą przynieść ulgę

Krzysztof Jabłoński zainwestował w firmę żony

Po sprzedaniu firmy Krzysztof Jabłoński zainteresował się pracą żony i… zainwestował w jej firmę. Okazało się, że branża ślubna to doskonały pomysł na zbicie fortuny. Mąż prezenterki wyliczył wtedy, że rynek jest wart 7 miliardów złotych rocznie.

– Od kiedy mąż zainteresował się tematem i postanowił mnie wesprzeć w rozwijaniu biznesu, firma nabrała rozpędu. Mam poczucie misji i nigdy nie myślałam o przekładaniu jej na biznes. Chciałam odmienić i spersonalizować polskie śluby, pokazywać światowe trendy. Mąż, dzięki doświadczeniu w budowaniu firmy na globalną skalę, wprowadził do mojego marzenia pierwiastek biznesowy, model działania i plan – mówiła Izabela Janachowska dla pb.pl.

Ekspertka ślubna prowadzi bloga i stworzyła już kilkanaście kolekcji sukien ślubnych, a programy telewizyjne z jej udziałem gromadzą przed ekranami wielu widzów. Małżeństwo pracuje w budynku, gdzie dawniej 60-latek zarządzał Koroną. Pół roku temu Izabela jednak znacznie zwolniła tempo, ponieważ została mamą.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

mąż

Izabela Janachowska wyszła za milionera.

mąż

Krzysztof Jabłoński uznał, że firma żony ma ogromny potencjał.

mąż

Gwiazda niedawno została mamą, ale jej biznes znalazł się w dobrych rękach, dlatego nie musi się o nic martwić.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Nadzwyczajny i pilny komunikat ministerstwa. Obowiązuje od dzisiaj
  2. Pamiętacie małą Zuzię z ”Niani”? Ma już 22 lata. Niesamowite, jak dziś wygląda Emilia Stachurska
  3. Polaków czekają ogromne zmiany. Po wakacjach możemy obudzić się w nowej rzeczywistości
  4. Polska zalewa się łzami. Reanimacja nie przyniosła efektów
  5. Wystarczy 6 razy wydać w Lidlu 40 zł. Sieć przygotowała ogromną niespodziankę

żródło: viva.pl

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!