Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Matka z córką postanowiły się do siebie upodobnić. Wydały na operacje plastyczne 250 tys. zł
Redakcja Lelum
Redakcja Lelum 15.05.2021 15:50

Matka z córką postanowiły się do siebie upodobnić. Wydały na operacje plastyczne 250 tys. zł

operacje plastyczne

Niezwykła informacja obiegła media. Matka i córka postanowiły poddać się zabiegom operacji plastycznych. Kiedy podały powód, wiele osób mocno się zdziwiło. Nie chodziło bowiem tylko o zwykłe upiększenie ciała. Panie podały mocno zaskakujący powód.

Niektóre osoby potrafią wydać majątek, żeby wyglądać lepiej. Często jednak efekty operacji plastycznych są dyskusyjne. Wielu ludzi uważa bowiem, że naturalne piękno lepiej się prezentuje, niż to uzyskane wskutek operacji plastycznych.

Matką z córką wykonały mnóstwo operacji plastycznych

Matka z córką pragnęły jednak wyglądać tak samo. Z tego właśnie powodu przeszły operacje, za które zapłaciły 250 tys. zł.

Panie dokonały operacji piersi, botoks, zrobiły sobie makijaż permanentny, postanowiły przedłużyć włosy, przeszły zabieg ostrzykiwania ust oraz wypełniły sobie policzki. Wszystko po to, żeby wyglądać tak samo.

Efekt ich działań widać na zdjęciu. Kobiety dokonując zabiegów wzorowały się na modelce Katie Price. Uznały, że jest ona ich wzorem piękna. Czy kobietom udało się upodobnić? To kwestia dyskusyjna.

Skąd panie wzięły pieniądze na operacje plastyczne? Córka od 17 roku życia wykonywała zawód striptizerki. Znalazła też sobie bogatego chłopaka, który dawał jej spore kieszonkowe. Pieniądze przeznaczała na zakup eleganckiej bielizny i właśnie na zabiegi korygujące ciało. Już w wieku 18 lat dokonała operacji powiększenia piersi.

Mama w pełni zaakceptowała sposób na życie, jaki przyjęła sobie córka. Nie miała nic przeciwko sponsorowi i operacjom plastycznym, skoro dają one dziewczynie radość.

Okazuje się, że kobiety planują kolejne operacje. Zamierzają wszczepić sobie implanty pośladków, skorygować usta oraz piersi. Córka poszukuje też nowego sponsora. Żona poprzedniego dowiedziała się bowiem o wszystkim i mężczyzna nie mógł dłużej sponsorować kobiety.

Iberion wspiera akcję na rzecz żołnierzy z Ukrainy, zbieramy na 30 kamizelek kuloodpornych dla walczących w krytycznych obszarach i zachęcamy do dołączenia tutaj.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Odetchnij w końcu pełną piersią. Znamy sprawdzone sposoby
  2. Uporczywy problem zniknie. Wystarczy zrobić jedną rzecz
  3. W Pepco pojawiła się sukienka idealna na święta. Cena zachwyca, Polki biegiem ruszą na zakupy

Źródło: popularne.pl

Powiązane
Sławomir, Zenon Martyniuk
Jak dobrze znasz disco polo? 7 na 10 to już świetny wynik