Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Martyna Wojciechowska w dzieciństwie. „Miałam duszę rewolucjonistki”
Monika Jeleniak
Monika Jeleniak 04.03.2019 15:32

Martyna Wojciechowska w dzieciństwie. „Miałam duszę rewolucjonistki”

jak schudła martyna wojciechowska
instagram.com @martyna-world

Martyna Wojciechowska w dzieciństwie. Ceniona gwiazda jest prawdziwie nowoczesną kobietą, chwytającą się wielu najrozmaitszych zajęć. Do portfolio może sobie dopisać takie zawody jak: kierowca rajdowy, alpinistka, dziennikarka, czy bycie ambasadorka firmy jubilerskiej. Czy będąc w szkole podstawowej, już miała ukształtowane poglądy na różne tematy? Miałam duszę rewolucjonistki– mówi o swoich najmłodszych latach!

Popularna dziennikarka sama obecnie wychowuje 10- letnią Marysię, dla której jest w stanie poświęcić wiele. Jak wspomina swoje dzieciństwo? Okazuje się, że Martyna Wojciechowska już od przedszkola potrafiła nie dostosowywać się do poleceń, które kolidowały z jej system wartości. Zobaczmy, jak była kiedyś!

Martyna Wojciechowska w dzieciństwie. Buntowała się już od najmłodszych lat?

Na łamach portalu Viva.pl ukazał się wywiad z najpopularniejszą polską podróżniczka, który pokazał, jaka była w dzieciństwie. Pewnie się domyślacie, że ciekawą świata! Z pewnością nigdy się nie nudziła, o czym świadczy jej natura do wyszukiwania kolejnych przygód.

W szkole bywało różnie. Szybko się okazało, że nauka od przedszkola do liceum będzie naznaczona różnymi polecaniami i zakazami, do których trudno będzie jej się przystosować. Dlatego szybko zrozumiała, że musi być najwyższą w edukacyjnej hierarchi liderką, aby pokonać pewne bariery. Martyna Wojciechowska w dzieciństwie była przewodniczącą samorządu klasowego, ale też szkolnego.

Jak wyglądała Martyna Wojciechowska w dzieciństwie?

Choć prezenterka obecnie może pochwalić się pięknymi, złotymi pasmami, jej fryzura nie zawsze sprowadzała się do długich kosmyków. W wywiadzie opowiada o swoim wyglądzie w przedszkolu, kiedy miała krótkie włosy, a stylizację podkreślała spodniami bojówkami i jazdą na motorynce!

Dodatkowo w późniejszych latach chętnie umawiała się na motor z kolegami, a szkolna łazienka łzawiła od palonych przez nią papierosów. Co ciekawe, nigdy nie miała złych ocen- świadectwa z poszczególnych etapów nauki dziennikarki oscylują wokół samych piątek! Martyna Wojciechowska w dzieciństwie była prawdziwą nonkonformistką!

Martyna Wojciechowska w dzieciństwie- ZOBACZ ZDJĘCIA:

Martyna Wojciechowska w dzieciństwie

Martyna Wojciechowska to prawdziwa kobieta renesansu! Jak się okazuje, już od najmłodszych lat była ciekawa świata.

Martyna Wojciechowska w dzieciństwie

Obecnie wychowuje swoją córkę, która wykazuje się energią i ciekawymi pomysłami. Zupełnie tak, jak słynna dziennikarka w dzieciństwie!

Martyna Wojciechowska w dzieciństwie

Widac, że obie świetnie się dogadują!

Martyna Wojciechowska w dzieciństwie

Teraz będąc podróżniczką, sama odkrywa uroki dzieciństwa na krańcach świata!

Martyna Wojciechowska w dzieciństwie

Martyna Wojciechowska w dzieciństwie była buntowniczką, ale przy niskich temperaturach już niekonicznie 🙂

ZOBACZ TEŻ:

  1. Czym jeździ Anna Kalczyńska? Zaskakujące wyznanie dziennikarki
  2. Agata Buzek i Jacek Braciak. Miłość rozkwitła między nimi niespodziewanie?
  3. Brat Agaty Dudy to intrygująca postać. Czym się zajmuje?

źródła: viva.pl