Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Jak zrobić fryzurę Martyny Wojciechowskiej? Delikatne fale są marzeniem wielu kobiet
Monika Jeleniak
Monika Jeleniak 04.02.2019 14:47

Jak zrobić fryzurę Martyny Wojciechowskiej? Delikatne fale są marzeniem wielu kobiet

Martyna Wojciechowska: fryzura
Fot.: martyna.world/ Instagram

Martyna Wojciechowska: fryzura gwiazdy zachwyca kobiety. Od lat utożsamiana jest z jasnymi włosami, a swoimi podróżami przyczyniła się do złamania mitu na temat niezaradnej blondynki. Jej delikatne fale stały się nowym symbolem kobiety dynamicznej i odważnej. Jak osiągać taki sam efekt? To bardzo proste!

Kobiety chcą wyglądać jak ich bohaterki, a słynna podróżniczka na pewno zalicza się do takich! Martyna Wojciechowska: fryzura dziennikarki robi prawdziwy szał wśród kobiet, a jej wykonanie okazuje się niebywale łatwe!

Martyna Wojciechowska: fryzura gwiazdy jest łatwa do zrobienia!

Martyna Wojciechowska zachwyca polską opinię publiczną nie tylko swoim niesamowitym profesjonalizmem, ale również nieskazitelnym wyglądem! Będąc w dżungli, przy wodospadach, czy na pustyni zawsze wygląda olśniewająco, a operatorzy kamery uwieczniają jej świetną sylwetkę i jasną fryzurę.

Jak wykonać fryzurę Martyny Wojciechowskiej i jak gwiazda dba o jej kondycję?

Martyna Wojciechowska: fryzura gwiazdy ewoluowała wraz z jej wiekiem i dojrzałością. Pamiętacie krótkie uczesanie, które prezentowała podczas prowadzenia poszczególnych edycji Big Brothera? Od tego czasu sporo się zmieniło- w tym również charakterystyczne stylizacje gwiazdy. Od pewnego czasu pozostaje wierna swojemu prostemu lookowi, a wyglądająca na niedbale zaczesane włosy mają podkreślać jej naturalność.

Taki efekt możesz uzyskać sama w domu- czesząc po kąpieli wilgotne włosy i związując je w kok na dwie godziny. Po wszystkim rozplątujesz fryzurę i cieszysz się lekkością włosów. Polecamy również delikatnie je wysuszyć i ewentualnie spryskać odżywką. Efekt à la słynna podróżniczka w dżungli gwarantowany!

Martyna Wojciechowska. Instagram gwiazdy to kopalnia inspiracji

Instagram Martyny Wojciechowskiej jest pełen inspiracji. Gwiazda bardzo chętnie dzieli się na nim swoimi przemyśleniami i pięknym zdjęciami. Ciężko uwierzyć, że dziennikarka ma już 44 lata! Wygląda fantastycznie.

Martyna Wojciechowska i jej piękne włosy:

Martyna Wojciechowska: fryzura

Złote gęste włosy i uśmiech na twarzy to znaki rozpoznawcze cenionej podróżniczki! Kiedyś preferowała krókie czupryny, dziś nie wyobraża sobie życia bez charakterystycznych fal!

Martyna Wojciechowska: fryzura

Martyna wojciechowska: fryzura gwiazdy jest perfekcyjna nawet podczas nagrywania programów podróżnych!

Martyna Wojciechowska: fryzura

Czasami będąc na krańcu świata, stawia na bardzo praktyczne rozwiązania. Warkoczyki wyglądają bardzo świeżo i dziewczęco.

Martyna Wojciechowska: fryzura

Martyna Wojciechowska: fryzura składająca sie z jasnych fal jest bardzo charaktersytyczna. Ostatnio zdecydowała się na upublicznienie naturalnego looku!

ZOBACZ TEŻ:

  1. Czym jeździ Maryla Rodowicz? Samochody gwiazdy to najdroższe auta na świecie!
  2. Rodzice Barbary Kurdej-Szatan są jej wdzięczni. Córka zbudowała im dom
  3. Tatuaże Agnieszki Chylińskiej robią piorunujące wrażenie. Jeden z nich jest na głowie
  4. M jak Miłość będzie miało nową gwiazdę. Aktorka dostanie horrendalne wynagrodzenie

źródła: kozaczek.pl