Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Marsz Wolności w Warszawie. Bardzo mocne słowa Barbary Kurdej-Szatan
Wiktoria Wihan
Wiktoria Wihan 04.06.2023 16:18

Marsz Wolności w Warszawie. Bardzo mocne słowa Barbary Kurdej-Szatan

Barbara Kurdej-Szatan
fot. KAPiF, instagram.com/kurdejszatan

4 czerwca w Warszawie odbywa się Marsz Wolności. Demonstranci tłumnie zjechali się na niego z całej polski. Jest wśród nich również Barbara Kurdej-Szatan, której poglądy polityczne są powszechnie znane. 

Na swoich mediach społecznościowych aktorka podzieliła się z obserwatorami kadrami z marszu, a dodatkowo wystosowała do nich apel. Na filmiku padły mocne słowa!

Barbara Kurdej-Szatan nie ukrywa swoich poglądów politycznych

Barbara Kurdej-Szatan to aktorka, której znaczną rozpoznawalność w Polsce zapewnił udział w reklamie jednej z sieci komórkowych. Choć od tego czasu jej kariera nabrała rozpędu, znajduje czas na to, by angażować się w różne akcje charytatywne. Fani cenią ją za wielkie serce oraz wrażliwość na kwestie społeczne.

Na Instagramie obserwuje ją ponad milion fanów. Artystka bardzo ceni sobie ich wsparcie. Regularnie pokazuje im w mediach społecznościowych urywki ze swojej codzienności, chętnie również dzieli się swoimi spostrzeżeniami na różne tematy, w tym polityczne. Tym razem, przy okazji udziału w Marsz Wolności, zwróciła się do obserwatorów z ważnym apelem.

Co oni wyprawiają?! Ludzkie pojęcie przechodzi, gdzie widziano zaginione małżeństwo

Barbara Kurdej-Szatan wzięła udział w Marszu Wolności

Na Marszu Wolności, który odbywa się 4 czerwca w Warszawie, pojawiło się prywatnie wiele gwiazd ze świata show-biznesu. Nie mogło na nim zabraknąć również Barbary Kurdej-Szatan, która już od kilku dni zapowiadała swoją obecność na demonstracji. Na swoje media społecznościowe dodała filmik prosto z warszawskiego metra. Podzieliła się w nim z obserwatorami odczuciami, które towarzyszyły jej w drodze na miejsce, z którego miał wyruszyć Marsz Wolności.

– Jedziemy metrem, w metrze ludzie z flagami, wszyscy jadą na marsz. I aż czuje się tę atmosferę takiej wspólnoty i jedności. Czad! – zachwycała się aktorka. Po chwili spoważniała i wygłosiła ważny apel.

Barbara Kurdej-Szatan zaapelowała do fanów

Barbara Kurdej-Szatan wyznała, że obawia się, że nadchodzące w Polsce wybory mogą zostać sfałszowane. Z tego powodu apeluje do swoich fanów o zapisywanie się do Obywatelskiej Kontroli Wyborów. Osoba, która do niej należy, w dniu wyborów weryfikuje, czy w danym lokalu wyborczym nie dochodzi do nadużyć. Aktorka podkreśliła, że zależy jej, by na Kontrolera Wyborów zgłosiło się jak najwięcej osób. Zwiększa to szansę na to, że wybory zostaną przeprowadzone uczciwie.

– Możecie zapisywać się na Rondzie de Gaulle'a i na Placu na Rozdrożu. Wpisywać się na listę chętnych na tych kontrolerów oraz członków komisji wyborczych – powiedziała Barbara Kurdej-Szatan.

Powiązane
Michał Wiśniewski
Jak dobrze znasz teksty piosenek Michała Wiśniewskiego? Prawdziwy fan zdobędzie komplet punktów