Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Marina wyznała, że nie idzie na wybory. Internauci są bezlitośni: „Nie każdy znany człowiek musi być mądry”
Luiza Pastuszka
Luiza Pastuszka 11.10.2019 15:13

Marina wyznała, że nie idzie na wybory. Internauci są bezlitośni: „Nie każdy znany człowiek musi być mądry”

marina łuczenko
screen z Youtube – gala.pl

Marina Łuczenko w jednym z wywiadów postanowiła wyjawić całą prawdę. Tym razem dotyczyła ona wyborów parlamentarnych. Kobieta szczerze przyznaje, że… na wybory nie pójdzie. Artyści powinni być troszeczkę z boku, wyznaje. Słowa te wywołały lawinę komentarzy, a Internauci byli bezlitośni.

Pomimo tego, ze większość artystów zachęca i przypomina o konieczności udziału w wyborach parlamentarnych, w dalszym ciągu znajdują się osoby, które publicznie przyznają, że nie w najbliższą niedzielę nie zamierzają spełnić swojego obywatelskiego obowiązku. Marina zdecydowała się wyjaśnić powód swojej decyzji.

Marina Łuczenko nie idzie na wybory

Jej wyjaśnienia sprawiły, że Internauci stali się dla niej bezlitośni, a negatywnym komentarzom i szyderczym opiniom nie było końca. Marina Łuczenko-Szęsna, żona reprezentanta Polski w piłce nożnej Wojciecha Szczęsnego przyznała, że w tegorocznych wyborach głosować nie zamierza.

Marina

Marina postananowiła wyjawić prawdę.

– Powiem szczerze, że nie interesuje się polityką i nie angażuję się w politykę. Zawsze uważałam, że artyści powinni być z boku. Nie będę głosować, bo mnie nie będzie. Będę wtedy we Włoszech. Nie angażuję się w politykę – wyjawiła w wywiadzie dla Pudelka kobieta.

Gwiazda swoją nieobecność uargumentowała pobytem za granicą. Marina zapytana o to, czy zamierza złożyć stosowne dokumenty, upoważniające ją do wzięcia udziału w głosowaniu poza granicami kraju jednoznacznie przyznała, że… nie.

Internauci byli bezlitośni

Internauci nie zamierzali kryć swojego oburzenia. Większość z nich zgodnie uważa, że wybory parlamentarne są obowiązkiem każdego obywatela. Z kolei influencerzy i osoby publiczne powinny być dla nas wzorami do naśladowania.

No trudno. Nie każdy znany człowiek musi być mądry. Nie interesujesz się polityką, ale pewnego dnia polityka może zainteresować się Tobą… przed wojną światową też wielu się nie interesowało – piszą.

– Ogromny wstyd! Przede wszystkim jest obywatelem, a nie artystą – napisał jeden z internautów.

W konsekwencji artystka na jakiś czas zamknęła swój profil na Instagramie i utworzyła z niego konto prywatne.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Marina

Artystka nie pójdzie na wybory.

Marina

Polityka nie jest dla niej.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Nadchodzi KONIEC dobrych lat dla emerytów. Teraz będzie już tylko gorzej
  2. Uwielbiany piosenkarz stracił ukochaną żonę. Wszystko przez wpływ sekty
  3. Czy koty wyczuwają choroby? Wszystko, co trzeba wiedzieć
  4. Gwiazda TVP przez dwa lata ukrywała rozstanie z mężem. Informacje dopiero teraz wyszły na jaw
  5. Zjadła w restauracji Gessler, spojrzała na rachunek i zagotowało się w niej. Poczuła się oszukana, już nigdy nie zje u gwiazdy TVN
  6. Narzeczona się rozpłakała, po chwili wszyscy goście zalali się łzami. Przez słowa pana młodego wypowiedziane przed ołtarzem