Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Marian Lichtman opublikował zaskakujący wpis dotyczący syna Krawczyka. „A więc jesteś biologicznym ojcem Krzysia”
Katarzyna Augustyniak
Katarzyna Augustyniak 07.06.2021 09:57

Marian Lichtman opublikował zaskakujący wpis dotyczący syna Krawczyka. „A więc jesteś biologicznym ojcem Krzysia”

syn Krzysztof Krawczyk
fot. facebook.com @KrzysztofKrawczykOFFICIAL

Syn Krawczyka od pewnego czasu stał się kością niezgody między bliskimi zmarłego. Teraz główny konflikt rozgrywa się między Marianem Lichtmanem a Andrzejem Kosmalą. Doszło do ostrej wymiany zdań.

Syn Krawczyka był bohaterem programu Uwaga!, w którym wyjawił, że nie wiedzie mu się najlepiej. 47-latek żyje niemal jak bezdomny. Od czasu emisji reportażu doszło już do wielu nieprzyjemnych dyskusji między bliskimi zmarłego muzyka.

Syn Krawczyka kością niezgody między Lichtmanem a Kosmalą

Krzysztof Krawczyk Junior jest niepełnosprawny. Ma stwierdzoną padaczkę pourazową, na którą cierpi od czasu wypadku w 1988 roku, gdy wraz ze swoim ojcem i jego żoną Ewą jechał samochodem. Wówczas kierowcą był Krzysztof Krawczyk.

Co więcej, jak dowiadujemy się z reportażu, mężczyzna, z uwagi na swoją niepełnosprawność, nie jest zdolny, do podjęcia się pracy. Musi utrzymywać się z renty, która wynosi zaledwie 1000 zł.

Reportaż Uwagi! kręcony był już w styczniu tego roku – na parę miesięcy przed śmiercią Krzysztofa Krawczyka. Już wtedy Krawczyk Junior opowiadał, że od ponad roku nie widział się ze swoim ojcem. Po emisji programu okazało się, że został on też całkowicie pominięty w jego testamencie.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:


Już nie raz głos w sprawie zabierał Marian Lichtman. Tym razem między nim a Andrzejem Kosmalą doszło do ostrej wymiany zdań w mediach społecznościowych. Lichtman ujawnił prywatną wiadomość od Kosmali.

Lichtman ujawnił wiadomość od Kosmali

Już od kilku dni Marian Lichtman i Andrzej Kosmala prowadzą dyskusję na Facebooku – publikują adresowane do siebie nawzajem posty, których nie komentują.

Wreszcie doszło do tego, że Lichtman opublikował wiadomość prywatną od Kosmali. Jak napisał we wpisie, Kosmala miał rzekomo zasugerować, że Marian jest ojcem Krawczyka Juniora.

– […] nie mogę się powstrzymać, przed pokazaniem Wam tego, co ten agent i towarzysz wysłał mi o 1.30 w nocy. […] Czytajcie: „A więc jesteś biologicznym ojcem Krzysia.To będzie sensacja.Naprawdę tego pragniesz? – napisał Lichtman na Facebooku.

Spodziewaliście się takiego biegu wydarzeń? Ciężko odnieść się do wpisu opublikowanego przez Lichtmana. Jak myślicie, Kosmala naprawdę wysłał mu taką wiadomość?

Zobacz artykuły polecane przez Redakcję Lelum:

Źródło: Pudelek, Facebook